Wiadomości z Niemiec. Poważny wypadekpixabay/ biblioteka publiczna

Nie żyje 5 osób. Wśród nich mogą być Polacy. Porażająca tragedia za polską granicą

Wiadomości zza granicy są niepokojące. Doszło do poważnego wypadku drogowego, w wyniku którego zginęło 5 osób. Wśród pasażerów mogli być Polacy. O tragedii poinformowały lokalne media. Gdzie doszło do wypadku?

Wiadomości z ostatniej chwili. Za polską granicę doszło do wypadku drogowego, w którym udział wziął pojazd z polskimi numerami rejestracyjnymi. W pojeździe znajdowała się grupa Polaków. Zagraniczne media informują, że zginęło 5 osób. Istnieje prawdopodobieństwo, że wśród ofiar są Polacy.

Media podały dramatyczne wiadomości, wszystkie ofiary śmiertelne są Polakami. Tragedia za granicąMedia podały dramatyczne wiadomości, wszystkie ofiary śmiertelne są Polakami. Tragedia za granicąCzytaj dalej

Wiadomości zza granicy. Śmiertelny wypadek

Do tragedii doszło w Niemczech na autostradzie A 1 w okolicach miasta Wildeshausen. Niemieckie media podają, że pojazd, który uległ wypadkowi, ma polskie tablice rejestracyjne. Zginęło 5 osób, a więc wszystko wskazuje na to, że wśród ofiar są Polacy. Początkowo straż pożarna zauważyła tylko dwa z pięciu ciał. Powodem było duże zniszczenie auta, które zostało całkowicie zgniecione w wyniku silnego zderzenia.

- W nocy transporter jadący w kierunku Osnabrück między Wildeshausen-Nord i Wildeshausen-West zderzył się z ciężarówką z naczepą i wręcz wjechał pod nią. Pięciu pasażerów transportera z polskimi tablicami rejestracyjnymi zginęło - informuje niemiecka gazeta Bild.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwaga, poważny komunikat dla Polaków. Najgorsza sytuacja od dawna, można zapomnieć o beztroskim wypoczynku
2. Czy Kinga Duda jest zadowolona z nowej roli? Wielu może być zaskoczonych
3. TVN poinformował o skandalu na pokładzie samolotu. Polski aktor wstrzymał lot, interweniowały służby. Ręce opadają

Według wstępnych ustaleń bus transporter uderzył w ciężarówkę. Kierowca jechał z ogromną prędkością. Na miejscu wypadku nie znaleziono śladów hamowania. Ciężarówka, w którą uderzył pojazd, jechała powoli. Powodem tego były roboty drogowe. Choć nadal nie ma oficjalnego potwierdzenia, wszystko wskazuje na to, że ofiarami wypadku są Polacy. Funkcjonariusze nie podali informacji na temat tożsamości poszkodowanych. Lekarze przebadali kierowcę ciężarówki, ale nie potrzebował pomocy medycznej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszedł do klatki z niedźwiedziem, został śmiertelnie poturbowany. Czy niedźwiedź z cyrku zostanie uśpiony?
  2. Zmiana czasu 2020: Kiedy przestawiamy zegarki na czas zimowy?
  3. Otworzyli mumię sprzed 2500 lat. Wszystko się nagrało, widok zapiera dech
  4. Wielka awantura w Malborku. Oburzające, musi się tłumaczyć
  5. Wielki dramat u Martyniuków. Teraz wiele się zmieni w życiu Zenka Martyniuka. "Pakuję walizki i wyjeżdżam"
  6. Kotek o dwóch pyszczkach przyszedł na świat. Właściciele nie wierzyli własnym oczom, nikt nie dawał mu szans

Źródło: Fakt

Następny artykuł