wiadomości pod szkołęFot. pikist.com/free-photo-ihwfk/pl (zdjęcie ilustracyjne)

Przyszedł pod szkołę i wyciągnął broń. Uczeń w krytycznym stanie. Tragiczne wieści z zagranicy

Wiadomości przekazane przez Polsat News wstrząsnęły mediami. W pobliżu jednej ze szkół padły strzały. Potwierdzono ofiarę, która w ciężkim stanie została przetransportowana do szkoły. Okazało się, że postrzelony został jeden z uczniów, który był w drodze do placówki edukacyjnej. Policja próbuje ustalić teraz okoliczności, w których doszło do tego zdarzenia.

Wiadomości z zagranicy, które potwierdził Polsat News, zszokowały społeczność. W Wielkiej Brytanii w pobliżu szkoły padły strzały. Postrzelony został chłopiec, który był w drodze do placówki edukacyjnej. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez lokalne media sprawca został już aresztowany. Do tego dramatycznego zdarzenia doszło w poniedziałek 7 września.

Nie miał szans, zginął na miejscu. Tragiczna wiadomość wstrząsnęła PolskąNie miał szans, zginął na miejscu. Tragiczna wiadomość wstrząsnęła PolskąCzytaj dalej

Z wiadomości przekazanych przez media wynika, że do incydentu doszło w mieście Kesgrave, nieopoodal Ipswich w hrabstwie Suffolk we wschodniej Anglii. W poniedziałek 7 września 15-letni chłopak szedł do szkoły, gdy z nieznanych przyczyn nagle w jego kierunku padły strzały. Nastolatek przeżył, ale jego stan jest ciężki; został przetransportowany do szpitala Addenbrooke w Cambridge prez lotnicze pogotowie.

Wiadomości z Wielkiej Brytanii: 15-latek postrzelony w drodze do szkoły

Wiadomości o strzelaninie lokalna policja otrzymała około godziny 8:40. Doniesienia o niepokojącym incydencie potwierdziła także szkoła średnia w Kesgrave, umieszczając informację w mediach społecznościowych. Placówka poinformowała o tym, że jeden z uczniów 11. klasy odniósł obrażenia podczas strzelaniny, ale pozostali uczniowie są bezpieczni i zajęcia będą tego dnia prowadzone do końca.

Po incydencie w pobliżu szkoły wiadomości mediom przekazał także zastępca szefa policji w Suffolk, Rob Jones, który podkreślił, że "po tym poważnym incydencie naszym priorytetem jest zapewnienie wszystkim bezpieczeństwa", jak informuje Polsat News. Sprawca został zatrzymany, jednak w mediach nie pojawiła się informacja o tym, dlaczego strzelał w kierunku 15-latka.

- Teraz w ramach śledztwa aresztowaliśmy jedną osobę i współpracujemy z naszymi partnerami z policji w Suffolk i szkołach, aby zapewnić każdemu poczucie bezpieczeństwa, podczas odbioru dzieci ze szkoły po południu - słowa zastępcy szeryfa cytuje Polsat News.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Mucha tym razem przesadziła? Jej wdzięki zasłaniały tylko "kaczuszki"
2. TVP zdecydowało się na krok, jakiego jeszcze nie było. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

W celu uspokojenia opinii publicznej policja przekazała również wiadomości o dodatkowych patrolach na ulicach, które będą miały zapewnić wszystkim bezpieczeństwo. Służby poprosiły także o kontakt każdej osoby, która posiada wartościowe informacje. Według mediów zatrzymany to nastolatek, jednak jego wiek jest nieznany. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o 200 osobach zamkniętych w ognistej pułapce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mały kotek bawił się na schodach. Wtem zjawił się owczarek niemiecki i chwycił go w zęby
  2. Mumia przemówiła. Archeologowie odtworzyli głos człowieka sprzed 3 tysięcy lat
  3. Nagły atak na plaży w Międzyzdrojach. Wyciekło nagranie, co za sceny
  4. Skrzynecka wrzuciła zdjęcie z wakacji. Kim jest tajemnicza osoba obok gwiazdy? Kto był z nimi?
  5. TVN pilnie alarmuje. Żywioł uderzy w Polskę, ostrzeżenia 1. stopnia
  6. Husky rzucił się na kobietę w samym bikini. Plażowicze nie mogli oderwać wzroku, jest wideo

Źródło: Polsat News

Następny artykuł