wiadomości nie żyjeFot. Unsplash CHIRAG K

Nie żyje, nie było szans. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę, wszystko na turystycznym Pomorzu

Wiadomości o tragedii, do której doszło na Pomorzu, obiegły już media w całym kraju. Dramatyczne wydarzenia zakończyły się fatalnie. Służby potwierdziły już informacje o ofierze śmiertelnej. Wiele wskazuje na to, że nie miała żadnych szans. Obecnie śledczy badają okoliczności, w jakich do szło do zdarzenia.

Wiadomości z Pomorza obiegły już całą Polskę. W województwie pomorskim doszło do tragicznych wydarzeń. Na drodze zdarzył się wypadek. Niestety doniesienia o ofierze śmiertelnej okazały się prawdziwe. Opublikowane z miejsca zdarzenia zdjęcia wskazują, że nie miała żadnych szans. Obecnie śledczy badają okoliczności, w których doszło do dramatycznego wypadku.

Polsat informuje. Chcą ponownie zamknąć granice? Rząd wyjawił całą prawdęPolsat informuje. Chcą ponownie zamknąć granice? Rząd wyjawił całą prawdęCzytaj dalej

Serwis RMF24 przekazał przykre wiadomości o wypadku, który miał miejsce na Pomorzu. Do zdarzenia doszło w Gołębiewku, w powiecie gdańskim. Media poinformowały o 35-letnim mężczyźnie, który zginął na miejscu. Oprócz ofiary śmiertelnej są także 3 osoby poszkodowane. Z samochodu, którym jechał 35-latek, niewiele zostało, co potwierdzają zdjęcia.

Tragiczne wiadomości z Pomorza. Śmiertelny wypadek w powiecie gdańskim.

Z wiadomości przekazanych przez RMF24 wynika, że do wypadku doszło w godzinach porannych na drodze DW222 w Gołębiewku. Doniesienia potwierdziła już Komenda Powiatowa Policji w Pruszczu Gdańskim. 35-letni mężczyzna, który kierował samochodem osobowym, zginął na miejscu. W wypadku uczestniczyły także 2 inne pojazdy - peugeot oraz ciężarowy mercedes.

Zgodnie z wstępnymi ustaleniami służb, które pojawiły się na miejscu zdarzenia, najprawdopodobniej podczas wymijania osobowy peugeot uderzył w tył naczepy pojazdu ciężarowego, co skutkowało wytrąceniem go z toru jazdy. Po zjechaniu na przeciwległy pas ciężarówka zderzyła się czołowo ze skodą, której kierowca zginął na miejscu. Kierowcy pozostałych pojazdów oraz pasażer jadący peugeotem zostali przetransportowani do szpitala.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje, nie było szans. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę, wszystko na turystycznym Pomorzu
2. Pan Tadeusz nagle dostał pismo, żądają od niego ponad 1000 zł. Tysiące emerytów powinny uważać
3. Nowe obostrzenia w Polsce. Polsat podał szczegóły, uderzą również w turystów

Wiadomości wskazują na to, że policja wciąż bada przyczyny i okoliczności dramatycznego wypadku na Pomorzu. W innym z naszych artykułów ppisaliśmy również o pożarze w polskim hostelu. Nie żyje młoda kobieta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oddali go do schroniska, bo wyglądał jak "potwór". Szczeniak otrzymał szansę, niewiarygodne, jak się zmienił
  2. Kuriozalne sceny na wizji podczas programu "Jeden z dziesięciu". Odcinek, który przejdzie do historii?
  3. TVP przekazało niewiarygodną wiadomość. Chodzi o CPK w Polsce, gigantyczne
  4. Niestety, zacznie się już jutro. Cała Polska będzie zablokowana, niepokojące informacje
  5. Wszystko poszło na wizji TVP, widzowie od razu zauważyli i płaczą ze śmiechu. Chodzi o nazwy miejscowości
  6. Dantejskie sceny w łódzkim. Tysiące zwierząt zginęło w pożarze chlewni, nie miały szans

Źródło: RMF24

Następny artykuł