wiadomości ognista pułapkaFot. Twitter/@dennisreports

200 osób w ognistej pułapce. Dramatyczne sceny za granicą

Wiadomości o szalejącym, niszczycielskim żywiole obiegła już całe media. Do sieci trafiły szokujące nagrania świadków. Ognista pułapka odcięła 200 osób. Szczególnie uderzająca jest relacja jednego z mężczyzn. Wiele osób nie widziało jeszcze takiej siły natury. Wszystko dookoła stanęło w płomieniach.

Wiadomości ze Stanów Zjednoczonych, które przekazał Polsat News, są szokujące. Kalifornia stanęła w ogniu. Dynamicznie rozprzestrzeniające się pożary zamknęły w ognistej pułapce 200 osób. Przerażeni świadkowie zaczęli nagrywać zdarzenie, przesyłając materiały wideo do sieci. Wielu z nich przez większość czasu bało się o swoje życie. Niszczycielski żywioł wciąż zostawia ogromne pogorzeliska w USA.

Dramat, było już za późno. Władysławowo we łzachDramat, było już za późno. Władysławowo we łzachCzytaj dalej

Pierwsze wiadomości o ogromnych pożarach w Kaliforni zaczęły pojawiać się w nocy z sobotę na niedzielę (z 5 na 6 września). Przerażeni świadkowie zaczęli publikować w mediach społecznościowych nagrania, opowiadając o tragicznej sytuacji. Ogień odciął drogę ucieczki 200 osobom. Jedną z nich był mężczyzna, który na swoim Twitterze @dennisreports opublikował materiał wideo, na którym pokazuje ścianę ognia.

Wiadomości ze Stanów Zjednoczonych: pożary w Kaliforni uwięziły 200 osób

Wiadomości przekazane przez Polsat News są coraz bardziej dramatyczne. Zgodnie z informacjami, które pojawiły się w mediach, ponad 200 osób schroniło się przy zbiorniku wodnym Mammoth Pool Reservoir w Kalifornii, szukając ratunku przed płonącymi lasami. Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych zjeżdżali samochodami z gór w kierunku bezpiecznego miejsca. Jednym z takich obszarów stała się plaża.

- Jesteśmy zupełnie odcięci. Ogień otacza nas z każdej strony, odciął drogi. Nagrywam, bym wam to pokazać, jeśli z tego wyjdziemy - słowa jednego ze świadków, który opublikował nagranie w mediach społecznościowych.

Z wiadomości przekazanych przez media wynika, że ogień rozprzestrzeniał się bardzo szybko, ostatecznie odcinając jedyną drogę wyjazdową z tego popularnego miejsca rekreacyjnego. Uciekającym świadkom pomagał helikopter służb, z którego wydawano polecenia. Poproszono, aby wszyscy zgromadzili się na miejskiej plaży i tam czekali na przybycie pomocy. W wyniku pożarów rannych zostało co najmniej 20 osób, jak relacjonuje Polsat News.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat, było już za późno. Władysławowo we łzach
2. "Pytanie na śniadanie" afery ciąg dalszy. Nagle dziennikarz nie wytrzymał i postanowił odpowiedzieć

Według wiadomości opublikowanych w serwisie Polsat News żywioł bardzo szybko zajął aż 36 akrów. Aktualnie powierzchnia ogarnięta przez pożary jest 4 razy większa. Jak dotąd nie ma informacji o osobach zaginionych, ale służby przeszukują pobliskie tereny. Z pożarami zmaga się 450 strażaków, którzy korzystają z 3 helikopterów i 3 samolotów gaszących. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o trąbach wodnych nad Bałtykiem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające nagranie trafiło do sieci. Kobieta znęcała się nad psem na oczach dzieci
  2. Zaskakujący easter egg w systemie Windows 95. Znalezienie go trwało 25 lat
  3. Szelągowska powaliła fanów na łopatki. Widok, którego nie zapomną, wszystko na plaży podczas urlopu
  4. Zrobili sobie rodzinne zdjęcie przy stole. Dopiero później odkryli szczegół, który ich zamurował
  5. Bezwzględny żywioł uderzył, 200 tys. osób ucieka. Media obiegła tragiczna wiadomość ze świata
  6. Wolontariusze odebrali policjantowi skrajnie zaniedbane psy. Teraz policja weszła do ich domów, oburzający powód

Źródło: Polsat News

Następny artykuł