waidomości zatrzymanie pociągu w warszawieTurysci.pl

Pociąg w Warszawie pilnie zatrzymany. Nieoficjalnie: mogło chodzić o zakażenie chorobą, na miejscu służby

Wiadomości z Dworca Centralnego są wyjątkowo niepokojące. Jak podaje Onet, zatrzymano tam skład i wezwano odpowiednie służby. Może chodzić o zagrożenie koronawirusem.

Wiadomości, które przekazał Onet, są wyjątkowo niepokojące. Jak wynika z informacji w mediach, na Dworcu Centralnym doszło do zatrzymania pociągu relacji Kołobrzeg-Kraków. jeden z pasażerów miał zadzwonić na numer alarmowy. Jak mówi rzeczniczka PKP Intercity w rozmowie z Onetem, turysta miał mówić o złym samopoczuciu innych osób.

Autokar runął w przepaść. 19 pasażerów nie żyje, tragiczna wiadomość ze świataAutokar runął w przepaść. 19 pasażerów nie żyje, tragiczna wiadomość ze świataCzytaj dalej

Niepokojące wiadomości z Dworca Centralnego

Na miejscu błyskawicznie pojawiły się odpowiednie służby. Onet przekazuje nieoficjalne informacje, że może chodzić o zagrożenie koronawirusem.

- Pociąg powinien odjechać z Dworca Centralnego o godz. 11.42. Jednak wciąż stoimy. Zamiast tego usłyszeliśmy przez głośniki, że wszystkie drzwi pociągu zostały zablokowane i że czekamy na służby sanitarne. Od tej pory nikt nie informuje pasażerów, co się dzieje i co dalej. Nikt nie może wyjść z pociągu, ani do niego wejść - mówiła jedna z pasażerek w rozmowie z Onetem.

Zgodnie z nieoficjalnymi, medialnymi ustaleniami, przyczyną całej sytuacji miał być napad kaszlu jednego z pasażerów w wagonie restauracyjnym. Na razie jednak nikt nie potwierdził tej informacji. Ostatecznie pociąg ruszył o godzinie 13:30, nie wiadomo jednak, czy ktoś został zatrzymany w związku z podejrzeniem koronawirusa.

Dzisiaj grzeje: 1. Polka znalazła w kurtce tajemniczy list. Skrywał porażającą historię, pochodził z drugiego końca świata
2. Dziś uważaj za kółkiem. Policja wlepi mandat na 500 zł, a nawet odbierze prawko

- Usłyszeliśmy, że pociąg rusza w dalszą drogę. Nie było jednak żadnej informacji, co się właściwie stało, czy ktoś został zatrzymany. Jak gdyby nic się wydarzyło - mówi pasażerka w rozmowie z Onetem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiana aktorka zrobiła niemożliwą rzecz na pogrzebie Królikowskiego. Nigdy nie widzieliśmy takiego zachowania
  2. Wbiła łodygę róży w ziemniaka i posadziła. Oniemiała widząc co wyrosło po 7 dniach
  3. Europejski gigant odwołuje ponad 7000 lotów. Wiele z nich miało być z Polski
  4. Tragiczne znalezisko księdza we włoskiej parafii. Leżała przy parafii, pochodziła z Polski
  5. Karol Strasburger niedawno wrócił z objętych epidemią Włoch. Ma ważny apel do wszystkich Polaków
  6. Robert Lewandowski podzielił się wzruszającym zdjęciem z córką. Mała Klara rośnie jak na drożdżach (FOTO)

Źródło: Onet

Następny artykuł