Wiadomości z Podlasia  Wypadek z udziałem dzieciTurysci,pl

Dramatyczny wypadek szkolnego autobusu. Dzieci były w środku

Wiadomości z Polski są niepokojące. Poinformowano o tragicznym wypadku gimbusa. Jest jedna ofiara śmiertelna. Wśród poszkodowanych są dzieci. Gdzie doszło do tej katastrofy?

Wiadomości, które przekazują polskie media, są tragiczne. Wypadek zdarzył się na trasie krajowej nr 61 w pobliżu miejscowości Łubiane na Podlasiu. Jak piszą polskie media, zginęła jedna osoba. Jest to jeden z kierowców. Są też poszkodowane dzieci.

Porażający wypadek na autostradzie. Ratował się, kto mógł. Nic z nich nie zostałoPorażający wypadek na autostradzie. Ratował się, kto mógł. Nic z nich nie zostałoCzytaj dalej

Wiadomości z Podlasia Wypadek z udziałem dzieci

Jak informuje policja, z pierwszych ustaleń wynika, że kierowca samochodu osobowego zjechał na przeciwny pas ruchu. Wtedy zderzył się gimbusem. Podróżowało nim dziewięcioro dzieci. Nie wiadomo jednak, co spowodowało takie zachowanie kierowcy osobówki. Mężczyzna zginął na miejscu. Są jednak też inne ofiary. Pasażer samochodu osobowego, a także trójka z grupy dzieci, które jechały gimbusem, zostali ranni. Wszyscy szybko zostali przetransportowani do szpitala.

Krajowa droga numer 61 jest zablokowana w miejscu, w którym doszło do wypadku. Według informacji przekazywanej przez drogowców utrudnienia mają potrwać do około godziny 20:00.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje popularna dziennikarka. Miała 35 lat. Dramat
2. 15-latka nie żyje, troje dzieci w szpitalu. Tragiczna zabawa zyskuje popularność w internecie

Utrudnienia w Polsce

To niejedyny wypadek, do którego doszło dzisiaj w Polsce. Wcześniej informowaliśmy o sytuacji, do której doszło na autostradzie A2. Doszło tam do karambolu, w którym zderzyło się osiem pojazdów. Są osoby poszkodowane. Były też utrudnienia. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Malutki kotek został zaatakowany przez kobrę. Mężczyzna ryzykował życiem, aby uratować zwierzę
  2. Na wenus może istnieć życie. Niezwykłe doniesienia naukowców
  3. Weszli na strych w polskiej szkole i zamarli. Widok zapamiętają na zawsze
  4. Co się działo w Karpaczu? Klaudia wysłała nam zdjęcia, przecieramy oczy
  5. Byliście w Skalnym Mieście? Jest bardzo blisko
  6. Została okrzyknięta najładniejszą babcią na świecie. Ma 63 lata, a figury zazdroszczą jej nawet nastolatki

Źródło: RMF24

Następny artykuł