Wiadomości z Pomorza. Nowe ognisko koronawirusaTurysci,pl

Nowe ognisko koronawirusa. Jest na plażach na Pomorzu

Wiadomości z północnej części Polski. Sanepid potwierdził nowe ognisko koronawiursa, które znajduje się na Pomorzu. Potwierdzono 17 nowych przypadków zarażenia wśród osób, które pracują na plażach.

Wiadomości znad morza, które zaniepokoiły turystów. Sanepid potwierdził obecność nowego ogniska koronawiursa. 17 przypadków zakażenia potwierdzono wśród ratowników, którzy pracowali na plażach jednych z popularnych miejscowości turystycznych.

Wojciech był nad polskim morzem. Wojciech był nad polskim morzem. "Miejmy szczęście, by zdążyć się pożegnać z bliskimi"Czytaj dalej

Wiadomości z Pomorza. Nowe ognisko koronawirusa

17 zakażeń wśród ratowników potwierdził w sobotę 1 sierpnia Sanepid. Jak pisze Dziennik Bałtycki, jest to nowe ognisko epidemiczne na pomorzu. Dotyczy jednej z drużyn ratownictwa wodnego w powiecie puckim. Osoby te pracowały na plażach. Jak podkreśla portal, może to spowodować wzrost zakażeń.

W sobotę 9 zakażeń potwierdzono także w Gdańsku. To kobiety i mężczyźni w wieku starszym, średnim i młodszym. Są też 4 przypadki w Gdyni, gdzie pozytywne wyniki testu otrzymały zarówno osoby w wieku średnim, jak i młodym. 2 kobiety w młodszym i średnim wieku zaraziły się w Pucku, a po jednej kobiecie w średnim wieku w Wejherowie i Sopocie.

- Młode kobiety z Gdańska i powiatu puckiego powiązane są z ogniskiem w drużynie sportowej i nowym ogniskiem wśród ratowników wodnych (łącznie 2 osoby). 5 osób z Gdańska i jedna z Gdyni pozostawały w kwarantannie. Pozostałe nie były objęte żadną formą nadzoru (osoby te m.in. wracały zza granicy, gdzie mogło dojść do zakażenia. Mogło także do nich dojść w czasie spotkań towarzyskich) - napisał na Twitterze Tomasz Augustyniak, Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Gdańsku. Raport potwierdza, że stan osób zakażonych jest dobry. Odbędą konsultacje lekarskie.

Dzisiaj grzeje: 1. Widzowie TVN nie wierzyli własnym oczom. Wszystko poszło na żywo
2. Wprowadzają stan klęski żywiołowej i godzinę policyjną. Sytuacja za granicą jest dramatyczna

3. Wypłacając pieniądze z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Czekają duże zmiany przy wypłatach

Sanepid ma informacje o siedmiu ogniskach epidemicznych na Pomorzu. Jedno z nich to jednostka wojskowa w powiecie puckim, gdzie potwierdzono 38 przypadków zakażenia. Kolejne ognisko to Słupsk, gdzie potwierdzono 35 przypadków w jednym z zakładów pracy. Z kolei 30 chorych pochodzi z rejsu Big Boat Party. 17 zakażonych pochodzi z jednego z klubów sportowych. Koronawirus pojawił się też w Jastarni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejna wpadka Filipa Chajzera. Na wizji padły niewybredne komentarze, widzowie mają już dość
  2. Media podają druzgocącą informację. 46-letni gwiazdor doznał zawału serca, fani pogrążeni w żałobie
  3. Uczestniczka "Rolnik Szuka Żony" wzięła ślub i to wcale nie z rolnikiem. Ujawniła prawdę, która może się nie spodobać wielu widzom
  4. Wielki smutek Kasi Skrzyneckiej. Nie stać jej na wakacje w ukochanym kraju
  5. 69 osób nie żyje, pili skażony napój w restauracjach. Dramatyczna wiadomość ze świata
  6. Pilny apel o ewakuację ludzi. Sytuacja na południu Europy wymyka się spod kontroli
  7. Dziecko zostało samo z opiekunką, kiedy zaczęło krzyczeć. Kot rzucił się na pomoc

Źródło: Dziennik Bałtycki

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł