wesele nie żyjeFot. GoFoundMe

Wesele miało być cudowne. 5-latek nie żyje, trudno powstrzymać łzy

Wesele miało być niezapomnianym wydarzeniem dla rodziny. Wszyscy wyobrażali sobie, że będą wspominali tę zabawę po latach. Jednak impreza zostanie w ich pamięci z zupełnie innych powodów. Podczas uroczystości zginęło 5-letnie dziecko. Tragedia wstrząsnęła wszystkimi gośćmi. Szczegóły przekazała lokalna policja.

Wesele zorganizowane w Stanach Zjednoczonych zostało przerwane przez szokującą tragedię. Jak zwykle bywa, podczas takich uroczystości obecne były również dzieci. Zabawa dla jednego z nich skończyła się dramatycznym wydarzeniem. Media poinformowały o śmierci 5-letniego chłopca. Podjęto jeszcze próby przywrócenia czynności życiowych, jednak nie przyniosły efektu.

Wystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z PolskiWystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z PolskiCzytaj dalej

W domyśle wesele kojarzy się wszystkim przede wszystkim z dobrą zabawą. Dla pary młodej i jej bliskich członków rodziny to bardzo często niezapomniana impreza, która nieraz wywołuje również stres. Podczas uroczystości, która odbywała się w jednym z hoteli w Chicago, zginęło 5-letnie dziecko. Wśród gości zgromadzonych w sali obecny był lekarz, który próbował uratować chłopca. Niestety obrażenia okazały się zbyt poważne.

Wesele w Chicago przerwane przez tragiczny wypadek

Feralne wesele odbywało się w dzielnicy Oak Brook. O tragicznym incydencie, do którego doszło podczas zabawy, poinformowała departament lokalnej policji. Potwierdzono wiadomości o śmierci 5-latka w hotelu Drake. Dziecko zmarło w wyniku niefortunnego wypadku.

Wesele zostało przerwane, gdy do gości dotarło, co właśnie się wydarzyło. Luca Berlingerio z miejscowości Glenview w stanie Illinois bawił się z innymi dziećmi. Chłopiec leżał na grafitowym stole, a gdy zsuwał się na podłogę, złapał się jego krawędzi, by nie upaść. Niestety pociągnął za sobą ciężki blat, który spadł i przygniótł mu głowę.

Wesele zmieniło się w koszmar

W jednej chwili wesele zmieniło się w prawdziwy koszmar. Jednym z obecnych na sali gości okazał się lekarz, który podjął próby reanimacji 5-latka. Po wezwaniu karetki dziecko zostało przetransportowane do szpitala, gdzie zmarło z powodu zbyt poważnych obrażeń.

- Nasza ekipa ma złamane serce po tym koszmarnym incydencie. Chcemy wyrazić nasze kondolencje rodzinie zmarłego i jego przyjaciołom - oświadczenie dyrektora generalnego hotelu Drake Lee Hoenera cytuje TVP Info.

Dzisiaj grzeje: 1. Łzy napływają do oczu. 24 osoby nie żyją, tragiczny początek weekendu za granicą
2. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"

Niestety rodzina zmarłego dziecka prawdopodobnie będzie wspominała to wesele jedynie w bólu. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również dramatycznym początku weekendu - w wyniku tragedii zmarły 24 osoby.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niestety, po 22-latach odszedł. Setki uczniów w żałobie, kondolencje składa nawet prezydent
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Jest największy w Polsce. Chcą ewakuować ludzi, żeby go ruszyć
  4. Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedzieć
  5. Nagle runął, 50 osób może nie żyć. TVP przekazało rano dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Ogromny nowofundland daje dziecku buziaka. Reakcja chłopca bezcenna

Źródło: TVP Info

Następny artykuł