weekendunsplash.com/@reiseuhu

Wyjazd na "Weekend za pół ceny" już czeka. Trzeba się spieszyć, oferty będą znikać błyskawicznie

Weekend świetnie się sprawdza na krótki wyjazd, który pozwoli oderwać się od codziennych obowiązków. Już po raz 8. możemy skorzystać z oferty wydarzenia, które wymaga od przedsiębiorców biorących w niej udział, obniżenia cen usług minimum o połowę.

Weekend, kiedy ceny w branży turystycznej spadają o połowę, przyciąga coraz więcej chętnych. Tylko do końca tygodnia przedsiębiorcy, którzy chcą wziąć udział w wydarzeniu i wypromować swoje usługi, powinni zarejestrować się w bazie. Warunkiem przystąpienia do akcji jest przedstawienie oferty, która będzie minimum 50 procent tańsza niż zazwyczaj.

Policjanci zabrali autostopowicza z pobocza. Chwilę później na jaw wyszła niewiarygodna prawda, trafił za kratyPolicjanci zabrali autostopowicza z pobocza. Chwilę później na jaw wyszła niewiarygodna prawda, trafił za kratyCzytaj dalej

- Akcja powstała z myślą o przedsiębiorcach. Jej celem jest wydłużenie sezonu turystycznego w Polsce i zachęcenie Polaków do podróżowania, niezależnie od pory roku. Jeszcze raz zachęcam wszystkich do udziału. Zostało tylko kilka dni na rejestrację - powiedział Andrzej Gut-Mostowy, sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju.

Weekend nie tylko dla turystów

Wydarzenie "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" jest skierowane do przedsiębiorców z branży turystycznej - hotelarzy, restauratorów, organizatorów atrakcji i imprez sportowych, a także instytucji samorządowych. Oczywiście jest też dla samych turystów, którzy chętnie korzystają z obniżonych cen.

Wiosenna akcja będzie miała miejsce w dniach 20-22 marca, jednak to już ostatnie chwile na rezerwacje, bo najlepsze oferty szybko błyskawicznie. Organizatorem jest Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z Ministerstwem Rozwoju, dlatego wykaz miejsc, w których zapłacimy mniej, można znaleźć na stronie internetowej POT. Do jej zadań należy promocja wszystkich partnerów akcji nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Do krajów skąd pochodzi większość odwiedzających nas turystów, wysyłana jest aktualna oferta, z której chętnie korzystają. Oprócz państw sąsiednich są to Finlandia, Szwecja i Norwegia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Idealne ferie z rodziną? Polacy zapominają o jednym, ważnym szczególe
  2. Nie żyje ceniona polska artystka. Miała 67 lat, była żoną znanego filmowca
  3. Policjanci ostrzegają. Tak się może skończyć zła pozycja podczas jazdy samochodem
  4. Najmroczniejszy las w całej Polsce. Przez legendy o Wysokim Kamieniu cierpnie skóra
  5. Kolejne podejrzenie koronawirusem w Polsce. Kobieta w szpitalu, wróciła z Chin
  6. Satelity pokazały śnieg na Węgrzech, choć w tym roku jeszcze nie padał. Wyjaśnienie zagadki jest smutne
  7. Kolejne przypadki podejrzenia wirusa z Chin w Polsce. Są w trzech wielkich miastach

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł