wczasy wakacjeFot. Pixabay.com/Julius_Silver

Cena jak z bajki, ale nie wiesz, dokąd lecisz. "Wakacje-niespodzianka" to nowy, turystyczny hit

Wczasy mogą być wyjątkowo tanie, jednak trzeba mieć duszę ryzykanta. "Wakacje-niespodzianka" gwarantują niskie ceny, jednak nigdy nie wiadomo, gdzie wylądujemy. Coraz więcej podróżników decyduje się na taką formę wakacyjnych wyjazdów.

Wczasy każdy chce spędzić w wyjątkowym miejscu, odpoczywając i uciekając od monotonnej codzienności. Zostawiamy wtedy za sobą pracę zawodową i zmartwienia, odprężając się i relaksując w pięknych miastach lub na łonie natury. Zwykle jednak to wyjątkowo kosztowny wyjazd, na który nie każdy sobie może pozwolić.

10-letnia dziewczynka nie żyje. Tragedia na pokładzie samolotu10-letnia dziewczynka nie żyje. Tragedia na pokładzie samolotuCzytaj dalej

Jest jednak na to pewien sposób, który w ostatnim czasie stał się turystycznym hitem. "Wakacje-niespodzianka" to szansa na oszczędzenie sporej ilości gotówki, jednak trzeba mieć duszę ryzykanta. Turyści mają szansę zgarnąć urlop w niskiej cenie, jednak nie wiadomo, dokąd dostaną bilety, z którego lotniska będzie wylot ani w jakim dokładnie terminie się trafi. Mimo tych wszystkich niedogodności, takie rozwiązanie ma coraz więcej zwolenników.

Wczasy niewiadomo kiedy i gdzie

Większość turystów planuje swoje wczasy z ogromnym wyprzedzeniem. Już pół roku wcześniej wiedzą dokąd polecą, kiedy i jakie atrakcje czekają na nich na miejscu. "Wakacje-niespodzianka" to jednak coś dla prawdziwych ryzykantów. Jeden z brytyjskich portali niedawno zamieścił ogłoszenie tajemniczej wycieczki dla par. Za jedyne 99 funtów (około 500 zł) jest możliwość wyjazdu w nieznane miejsce.

Oferta stała się prawdziwym hitem i cieszy się gigantycznym zainteresowaniem. Cena jest atrakcyjna, do ostatniej chwili nie wiadomo jednak, gdzie dokładnie trafi nam się urlop. Destynację losuje automat, a do wyboru są m.in. belgijskie plaże, Wenecja, Disneyland czy nawet Las Vegas oraz Dubaj. Wszystko zależy od szczęścia, podobnie jak ilość spędzonych tam dni - od 3 do 8.

Wszystko losowe, a cena jak z bajki

Nie wiadomo również dokładnie, skąd nastąpi wylot, choć w tej kwestii już jest pewne sprecyzowanie. W grę wchodzą jedynie londyńskie lotniska, jednak znów tylko w "rękach" automatu jest to, na którym z pięciu portów przyjdzie nam się odprawić.

Przy odrobinie szczęścia turyści mają szansę trafić na urlop marzeń. 8 dni w Las Vegas za około 500 zł to oferta nie do przebicia, na którą trafić by chciał każdy. Zawiedzione jednak bez wątpienia będą osoby, którym przyjdzie zapłacić taką kwotę za zaledwie 3 dni w Pradze czy Budapeszcie. Mimo tak wielkiego ryzyka, zainteresowanie jest imponujące i trzeba się śpieszyć, bo losowanie nastąpi już 15 lutego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miasto na wyspie marzeń, o którym większość turystów zapomina. Jest przepiękne, nie można go przegapić
  2. Tania linia wprowadza bilety, z którymi nie możesz w ogóle mieć bagażu. Wizzair pójdzie w ich ślady?
  3. 60 ratowników, helikoptery i psy poszukują zaginionych turystów. Prawdziwa tragedia w Austrii i Szwajcarii
  4. Najlepsze miejsce na wakacje 2020 roku. Jest przepiękne i jeszcze do niedawna zupełnie odcięte od świata
  5. Oaza ciszy i spokoju znajduje się w Polsce. Odpoczniesz, zrelaksujesz się i pogrążysz w ulubionej lekturze w sercu lasu
  6. Nie żyje 9-latka, jej brat i tato. Tragedia w Wigilię w zagranicznym, rajskim kurorcie

Źródło: Fly4free

Następny artykuł