Warszawa ogród światłaFot. Facebook/Drone in Warsaw

Niesamowite miejsce jak z bajki w Warszawie. Królewski Ogród Światła zapiera dech

Warszawa w zimowym czasie potrafi zachwycić przepięknymi widokami. Królewski Ogród Światła wygląda magicznie, a klimat, jaki w nim panuje, jest niczym z bajki. Niezwykły widok zapiera dech w piersiach i nic dziwnego, że przyciąga setki turystów.

Warszawa jest największym miastem w Polsce oraz jej stolicą, musi więc prezentować się nienagannie. Bezustannie zachwyca zarówno mieszkańców, jak i przyjezdnych, otwierając coraz to nowe atrakcje, zabytki oraz ciekawe lokalizacje. Jedną z najpiękniejszych jest bez wątpienia Królewski Ogród Światła w Wilanowie, który naprawdę wygląda niesamowicie.

Ślina zamarza, a temperatura spada do -60 stopni. Dla mieszkańców tej wioski temperatury w Polsce to tropikiŚlina zamarza, a temperatura spada do -60 stopni. Dla mieszkańców tej wioski temperatury w Polsce to tropikiCzytaj dalej

Jak łatwo się domyślić, miejsce to prezentuje się widowiskowo po zapadnięciu zmroku. Instalacje wyglądają oryginalnie, zachwycają rozmaitymi kolorami oraz kształtami. Twórcy mają do zaproponowania również wiele wydarzeń związanych z tematyką ogrodu, które za każdym razem przyciągają całe tłumy nie tylko turystów, ale i mieszkańców stolicy.

Warszawa zachwyca Królewskim Ogrodem Światła

Organizacja rozświetlonego ogrodu w Wilanowie stała się już tradycją. Każdego roku całe rodziny gromadzą się tam, by podziwiać niezwykłe instalacje. Dopiero w mroku widać, z jaką dokładnością i pieczołowitością zostały przygotowane.

Szczególną popularnością cieszą się ogranizowane atrakcje, takie jak mappingi czy trójwymiarowe pokazy świetlne, wyświetlane na fasadzie pałacu. Mają one za zadanie łączyć światło, dźwięk oraz obraz, dostarczając jednocześnie oglądającym niepowtarzalnych wrażeń.

Takiego widoku długo się nie zapomni

Tysiace diod ułożonych w określone kształty tworzy rozległą wystawę plenerową, a obejrzenie wszystkiego dokładnie zająć może minimum kilkadziesiąt minut. Najbardziej jednak cieszy powolne podziwianie wszystkiego dokładnie w taki sposób, by docenić ogrom pracy, która została tam wykonana przez twórców. Bez wątpienia to szczególne miejsce na mapie całej stolicy, którego żaden turysta nie powinien przegapić.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najmniejszy hotel na świecie będzie w Polsce. Pokoje są naprawdę miniaturowe, nie każdy się tam zmieści
  2. Ryanair i Wizzair zamykają część połączeń z Polski, inne będą opóźnione. Wielu turystów może nie być zadowolonych
  3. Koniec ze zwierzętami wykorzystywanymi w cyrkach. Paryż wprowadza zakaz
  4. Diabelska góra zachwyca i intryguje. Jej tajemniczą, prawdziwą historię zna niewielu
  5. 47 osób nie żyje, setki straciły domy, zalane są całe miasta. Tajfun Phanfone zebrał potworne żniwo
  6. Choć nadal jest groźnie, turyści wejdą do środka. Serce elektrowni w Czarnobylu zostanie otwarte dla przyjezdnych

Źródło: Naszemiasto.pl

Następny artykuł