Warszawa otwarcie hali bakalarskiejFot. Facebook/Hala Bakalarska

Wiemy, kiedy w Warszawie otworzą genialne miejsce. Wielbiciele Azji mogą zacierać ręce

Warszawa przygotowuje się do otwarcia wyjątkowego miejsca. Żaden fan kultury i kuchni azjatyckiej nie będzie mógł go przegapić. Świetna wiadomość.

Warszawa ma wiele atrakcji i miejsc, w które chętnie przyjeżdżają turyści nie tylko z całej Polski, ale też świata. Nasza stolica przyciąga przyjezdnych na wiele sposobów, a teraz dołączyć ma do nich kolejny. Wszyscy fani kultury oraz kuchni azjatyckiej bez wątpienia będą zachwyceni nowym miejscem, którego otwarcie ma nastąpić już niedługo. Jak podaje portal Warszawa Nasze Miasto, Hala Bakalarska jest już gotowa, a wkrótce wejdą do niej turyści.

Dostaniesz 23 tys. zł za przeprowadzkę do Włoch. Jest tylko jeden haczykDostaniesz 23 tys. zł za przeprowadzkę do Włoch. Jest tylko jeden haczykCzytaj dalej

Warszawa otwiera Halę Bakalarską dla fanów Azji

Jak przekazuje Warszawa Nasze Miasto, Hala Bakalarska ma zostać otwarta już na początku kwietnia. Fani azjatyckiego jedzenia czekają na to od dawna, bo pierwsze zapowiedzi były już na czerwiec 2019 roku. Teraz jednak zapowiedź ma być już pewna, a w środku wszystko tylko czeka na przyjezdnych.

Jak podaje portal, Hala Bakalarska ma zmieniać się w azjatycki rynek. W środku powstać ma kilkanaście knajpek oferujących szeroko pojętą kuchnię wschodnią: chińską, wietnamską, tajską, chińską, japońską czy indyjską. Mają się znaleźć tam również sklepy z tamtejszymi, charakterystycznymi przyprawami oraz salony kosmetyczne. W weekendy odbywać się tam mają nawet okolicznościowe imprezy tematyczne oraz festiwale.

Dzisiaj grzeje: 1. Dostaniesz 23 tys. zł za przeprowadzkę do Włoch. Jest tylko jeden haczyk
2. ZUS coraz odważniej odbiera zasiłki. Wystarczy podejrzenie, żeby chciał wykreślić cię z rejestru

- Tworząc Halę Bakalarska chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie spotykają się kultura street foodowa z kuchnią orientu - zapowiadał w ubiegłym roku Dien Nguyen, reprezentujący spółkę odpowiedzialną za budowę hali, Nasz Rynek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emeryci drżą, zostało zaledwie kilka dni. Jeśli zapomną o jednej rzeczy, ZUS będzie bezwzględny
  2. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  3. Europejskie państwo w rozsypce po potwornej tragedii. UE chce przekazać 100 mln euro na pomoc
  4. Najwyższy alarm w europejskim mieście. Gigantyczne zagrożenie koronawirusem
  5. Ogromna tragedia w polskich górach. Doszło do najgorszego, nie mieli żadnych szans, turystka nie żyje
  6. Polski sędzia w ogniu krytyki po meczu Ligi Mistrzów. "Absolutna katastrofa"

Źródło: Warszawa Nasze Miasto

Następny artykuł