warszawa opustoszałaScreen/Facebook/Pop Art Media

Polska stolica opustoszała. Miasto-widmo jak z mrocznej powieści [FILM]

Warszawa opustoszała, nagrania i zdjęcia przyprawiają o ciarki. Mieszkańcy starają się nie wychodzić z domów, a puste ulice wyglądają naprawdę niesamowicie.

Warszawa jest największym miastem Polski, które zwykle odwiedzane jest jeszcze przez tłumy turystów. Niemalże przez cały rok na chodnikach są tam tłumy przechodniów, a ulice korkują się od samochodów. Jest tak niemalże zawsze, dlatego najnowszy filmik, który pojawił się w sieci, odbił się głośnym echem w sieci. Przez szalejącego koronawirusa wszyscy postanowili zostać w domach, a ulice stolicy zupełnie opustoszały.

Pasażerowie uwięzieni w pociągu na dworcu PKP. Nie mogą wyjść, w środku osoba z podejrzeniem koronawirusaPasażerowie uwięzieni w pociągu na dworcu PKP. Nie mogą wyjść, w środku osoba z podejrzeniem koronawirusaCzytaj dalej

Warszawa jak opuszczone miasto. Aż przechodzą ciarki

W niedzielny poranek Warszawa zamarła. Wszystko nagrać postanowili twórcy filmiku "City of Silence", który lotem błyskawicy podbił polski internet. Trzeba przyznać, że rzeczywiście widok stolicy-widmo robi wrażenie.

Pop Media Art stworzyło dzieło, które wywołało bardzo pozytywne komentarze internautów. Pod filmikiem pojawiło się wiele głosów chwalących mieszkańców za to, że stosują się do zaleceń władz i nie wychodzą z domów bez potrzeby. Pomaga to w walce z koronawirusem i spowalnia jego rozprzestrzenianie.

Dzisiaj grzeje: 1. Biskup był w Watykanie, widział się z papieżem Franciszkiem. Teraz wyszło na jaw, że ma koronawirusa
2. Rząd ze specjalnym apelem do mieszkańców miast a także władz miejskich

Nie zabrakło również głosów porównujących ten niecodzienny widok do filmów postapokaliptycznych. Padały tytuły takich filmowych i serialowych hitów jak "Jestem legendą" czy "The Walking Dead".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszyscy oglądali jego dzieła. Niestety, zmarł na koronawirusa
  2. Lidl naraził wszystkich podczas epidemii koronawirusa? Niedowierzanie, nikt nie myślał o konsekwencjach
  3. Ważna wiadomość z polskich lotnisk. Każdy musi się zastosować
  4. Sąsiedni kraj zamyka granice z Polską. Już ich nie przekroczymy
  5. Ryanair podjął decyzję ws. koronawirusa. Ważne informacje dla pasażerów
  6. Epidemia zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje młody trener, miał całe życie przed sobą

Źródło: Gazeta.pl

Następny artykuł