warszawa centrumpixabay.com/tpsdave

Nowy punkt dla turystów odwiedzających Warszawę. Ceny są bajeczne, kilkanaście złotych

Warszawa jest miastem, które przyciąga tysiące turystów z całego świata. W jednej ze stołecznych dzielnic został otwarty nowy punkt, który jeszcze bardziej przyciągnie podróżnych.

Warszawa to miasto, do którego podróż każdego roku planuje tysiące turystów. Piękne zabytki, bardzo ładne krajobrazy i fantastyczne miejsca, w których każdy turysta znajdzie coś dla siebie. Na mapie stolicy Polski powstał kolejny punkt, który przyciągnie do miasta jeszcze więcej osób.

Para dała się ponieść miłosnej fantazji w samolocie. Pasażer wszystko nagrał, był oburzonyPara dała się ponieść miłosnej fantazji w samolocie. Pasażer wszystko nagrał, był oburzonyCzytaj dalej

Na warszawskiej Woli został otwarty najtańszy hostel w mieście. Na przyjezdnych czeka tam aż 600 miejsc noclegowych. Ceny za noc są niezwykle niskie i zaczynają się już od 3 euro. Dzięki przystępnym cenom hostel został okrzyknięty najtańszym miejscem noclegowym w stolicy Polski.

Warszawa oferuje gościom nocleg za kilka euro

Właścicielem hostelu jest berlińska sieć a&o. Obiekt oferuje gościom 200 pokoi i aż 600 miejsc noclegowych. W jego skład wchodzi 106 pokoi dwuosobowych, 85 pokoi rodzinnych i 8 pokoi wieloosobowych. Wszystkie posiadają własną łazienkę z prysznicem i WC.

Obiekt znajduje się w pobliżu Szpitala Wolskiego na ul. Kasprzaka. Hostel jest dobrze skomunikowany z Dworcem Centralnym, a także najlepszymi atrakcjami w mieście. Jeśli chodzi o najtańsze noclegi to zapłacimy za nie zaledwie 3 euro (nieco ponad 12 zł) w pokoju wieloosobowym. Za pokój dwuosobowy zapłacimy z kolei 27 euro.

- Warszawa staje się coraz bardziej popularnym kierunkiem podróży biznesowych i turystycznych - nie tylko dla młodych Polaków, ale także dla gości z zagranicy. Fakt, że a&o rozpoczyna swoją polską premierę z tak obiecującym projektem to naprawdę dobry znak dla dalszego rozwoju a&o w Europie Wschodniej - powiedział założyciel i CEO firmy Oliver Winter cytowany przez serwis WawaLove.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gratulacje spływają od fanów. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mają powody do świętowania „W końcu”
  2. Pilna decyzja GIF. Z aptek zniknął ważny lek
  3. Tragiczna wiadomość, nie żyje wspaniały Polak. Uratował dziesiątki istnień, GOPR w żałobie
  4. Straszna wiadomość z zapory w Solinie. 20-latek nie żyje
  5. Huragan wyrzucił na brzeg potwora. Brytyjczycy już zaczęli nazywać go Nessie
  6. Ponad 20 osób nie żyje, jest wielu poszkodowanych. Tragiczny bilans zwiększa się z każdą godziną

źródło: wawalove.wp.pl

Następny artykuł