Warszawa plażaFot. Facebook/Budżet Obywatelski Białołęka

Internauci nie mają litości. Ostro krytykują warszawską plażę, za którą władze dały 100 tys. zł

Warszawa postanowiła stworzyć plażę, której koszt wynosił około 100 tysięcy złotych. Nie wszystkim jednak ten pomysł przypadł do gustu, a nowy obiekt jest ostro krytykowany w sieci. Internauci nie zostawiają zarówno na nim, jak i na władzach, suchej nitki.

Warszawa, jako największe miasto w naszym kraju, bezustannie stara się rozwijać i tworzyć nowe atrakcje zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Jednym z takich miejsc miała być plaża nad Wisłą, która jednak szybko okazała się projektem wyjątkowo kontrowersyjnym. Kosztowała poważne pieniądze, internauci jednak nie są zachwyceni i ostro ją krytykują.

Samolot musiał pilnie lądować awaryjnie. Uderzył w ogromny rój, zdjęcia wyglądają niewiarygodnieSamolot musiał pilnie lądować awaryjnie. Uderzył w ogromny rój, zdjęcia wyglądają niewiarygodnieCzytaj dalej

W sieci wypowiadają się przede wszystkim osoby mieszkające w okolicy. Głośno zastanawiają się w mediach społecznościowych, czy to na pewno dobra metoda na wydawanie pieniędzy publicznych. Zdjęcia plaży, które trafiły do sieci, spotkały się z ogromnym hejtem.

Warszawa wywołuje kontrowersje nową plażą

Jak dowiedziały się media, cały projekt kosztował władze około 100 tysięcy złotych, jednak zdaniem internautów kwota ta jest znacznie zawyżona.

- Przedmioty ustawione na tej plaży są warte maksymalnie 10 tys. zł - czytamy w komentarzach.

Urzędnicy jednak zastrzegają, że zdjęcia obiektu, które pojawiły się w sieci, jeszcze nie prezentują gotowej całości. Wciąż trwa bowiem realizacja projektu, a efekt końcowy ma być satysfakcjonujący. Jak podaje Wirtualna Polska, kosztorys zakłada jeszcze dobudowanie m.in. dwóch hamaków (każdy po 12 tys. zł) czy piaskownicy w kształcie łódki (15 tys. zł).

Internauci mają ogromne wątpliwości

Komentarze pod zdjęciami inwestycji, które znalazły się na facebookowej stronie Budżetu Obywatelskiego Białołęki, nie pozostawiają jednak wątpliwości - mieszkańcy zdecydowanie nie są zadowoleni.

- Kończy się realizacja projektów przy wale wiślanym. Powstała już plaża przy ul. Sprawnej / Aluzyjnej. Jest tam miejsce na grill, na zabawę, na sport i małe podchody. Teraz już tylko pozostaje nam czekać na wiosnę - podpisano zdjęcia.

Piaskownica w kształcie kadłuba łodzi, stolik z ławkami, boisko oraz wiklinowa altana zostały dobitnie skrytykowane.

- Ale przewał. Jak już kręcicie wałki to chociaż nie chwalcie się tym w mediach społecznościowych - pisze internauta.

Reszta głosów jest niestety podobna, nie brak również pytań, co w ogóle na zdjęciach się znajduje. Wiele osób podkreśla, że atrakcja nie jest wystarczająco dobrej jakości, a na każdym kroku widać rzekomo niedociągnięcia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Awantura w "Dzień Dobry TVN". Kinga Rusin nie wytrzymała
  2. GIF wycofał z rynku dwa popularne leki. Wielu z nas ma je w swoich domowych apteczkach
  3. Ostatnie słowa pilota ukraińskiego samolotu ujawnione. Poruszające, tuż przed katastrofą
  4. 21-letnia modelka nie żyje. Robiła sobie selfie na klifie, który uwielbiają turyści, gdy nagle doszło do najgorszego
  5. Kolejny miliarder nie ma co robić z pieniędzmi. Poszukuje towarzyszki, którą zabierze w kosmos
  6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł