Warszawa samolotFot. Wikipedia.org/Adrian Pingstone

Ryzykowne lądowanie samolotu LOT. Służby na lotnisku w Warszawie w stanie najwyższej gotowości

Warszawa była miejscem wyjątkowego lądowania samolotu LOT. Wszystkie służby lotniskowe były postawione w stan najwyższej gotowości. Sytuacja była wyjątkowo trudna.

Warszawa przyjęła samolot LOT-u, który leciał z Tel Awiwu. To lądowanie jednak było niecodzienne, bowiem maszyna miała uszkodzony element. Podczas siadania na ziemi asystowały wszystkie służby.

Córka Martyny Wojciechowskiej straciła rękę. Mimo to tworzy wspaniałe rzeczy, mama z dumą chwali się w sieciCórka Martyny Wojciechowskiej straciła rękę. Mimo to tworzy wspaniałe rzeczy, mama z dumą chwali się w sieciCzytaj dalej

Podczas lotu technicy odkryli, że jedna z sześciu opon w maszynie jest uszkodzona. Jest to bardzo rzadka sytuacja, jednak nie nieprzewidziana przez producenta.

Warszawa: specjalne lądowanie samolotu

Choć RMF FM podaje, że uszkodzenie jednej opony nie uniemożliwia bezpiecznego lądowania, Warszawa zadecydowała o postawieniu na nogi całej służby lotniskowej. Samolot Boeing 737 należy do Polskich Linii Lotniczych LOT.

Lądowanie miało miejsce w czwartek o godzinie 9:00, a teraz wiadomość przekazana została do mediów. Gdy schodził do płyty, podejście oczyszczono ze wszystkich, innych maszyn, które mogłyby stanowić potencjalne zagrożenie. Manewr na szczęście zakończył się szczęśliwie, żadna z osób obecnych na pokładzie nie została ranna. Ruch na lotnisku również odbywa się tak, jak powinien.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ślub 17-latka i 51-latki odbył się równo 18 lat temu. Tak dziś wyglądają, niesłychane
  2. Nietypowe objawy braku witaminy B12. Jej niedobór powoli niszczy ciało
  3. Młoda Polka zmarła w Chinach. Rodzina błaga o pomoc, sami nie mogą nic zrobić, są bezradni
  4. Pilny apel polskiej policji do turystów. Ogromne oszustwo, wielu zostało już bez pieniędzy
  5. Straszne znalezisko na plaży. Potwór wygląda okropnie, interweniowała policja [FILM]
  6. Choroba nie dała za wygraną, odszedł dzisiaj nad ranem. Nie żyje uwielbiany przez tysiące Polaków dziennikarz

Źródło: Gazeta.pl

Następny artykuł