Warszawa ma dobre wieści dla turystówGoogle Maps (screen)

Polacy czekali od marca, w końcu jest. Wspaniałe wiadomości z Warszawy dla całej Polski

Warszawa ma dobre wieści dla osób z całego kraju. Sprawa dotyczy osób, które zwlekały z wyjazdem na wakacje. Do Polski powrócił popularny przewoźnik, który zabierze turystów w popularne miejsce. O jakie linie lotnicze chodzi?

Warszawa jest miastem, do którego przyleciał samolot linii lotniczych, które nie latały do naszego kraju już od kilku miesięcy. Turyści wylądowali na Lotnisku Chopina w piątek 4 września. Jest nowa oferta. Gdzie można polecieć?

Górale z Zakopanego nie mieli litości. Ostro o Polakach: Górale z Zakopanego nie mieli litości. Ostro o Polakach: "tylko chińską zupkę, chleb, pasztety, płatki"Czytaj dalej

Warszawa. Powrót znanego przewoźnika

Do Polski wraca Emirates. W ostatni piątek w Warszawie wylądował rejs EK179. Był to pierwszy lot tego przewoźnika do Polski od marca, kiedy wprowadzono restrykcje wynikające z pandemii koronawirusa. Sprawę skomentował Maciej Pyrka, Country Manager Emirates w Polsce.

- Cieszymy się, że możemy ponownie powitać Boeinga 777-300ER linii Emirates w Warszawie. Dziękujemy naszym partnerom i pozostałym interesariuszom za ich stałe wsparcie. Z nową energią wznawiamy nasze działania na polskim rynku i powracamy z ofertą bezpiecznych i niezapomnianych podróży do Dubaju oraz wielu innych kierunków - powiedział Pyrka.

Dzisiaj grzeje: 1. Po latach wyjawiła szczegóły z dnia śmierci Anny Jantar. Porażające sceny na lotnisku
2. Wiadomości TVP przekroczyły wszelkie granice. Kolejny raz uderzają i upokarzają ludzi na wizji

Wraca oferta lotów

Emirates tak jak w przeszłości będzie obsługiwać loty na trasie Dubaj - Warszawa. Samolot EK 180 będzie strartował z polskiej stolicy w piątki i niedziele o godzinie 15:00. Samolot będzie lądował na arabskiej ziemii o godzinie 22:45 lokalnego czasu. Lot powrotny rozpocznie się o godzinie 8:10, a lądowanie w Warszawie będzie odbywać się o 12:15. Emirates zapowiada też, że 7 października pojawi się nowe połączenie. Rezerwacje odbywają się online.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające nagranie trafiło do sieci. Kobieta znęcała się nad psem na oczach dzieci
  2. Zaskakujący easter egg w systemie Windows 95. Znalezienie go trwało 25 lat
  3. Szelągowska powaliła fanów na łopatki. Widok, którego nie zapomną, wszystko na plaży podczas urlopu
  4. Zrobili sobie rodzinne zdjęcie przy stole. Dopiero później odkryli szczegół, który ich zamurował
  5. Bezwzględny żywioł uderzył, 200 tys. osób ucieka. Media obiegła tragiczna wiadomość ze świata
  6. Wolontariusze odebrali policjantowi skrajnie zaniedbane psy. Teraz policja weszła do ich domów, oburzający powód

Źródło: tanie-loty.com.pl

Następny artykuł