Warszawa stały dzieciFot. Pixabay.com arembowski

Skandaliczne sceny w polskim mieście. Obok stały dzieci. Mrozi krew w żyłach

Warszawa znalazła się w centrum oburzających scen. Po tym, jak media otrzymały skandaliczne nagranie, nagłośniły całą akcję. Podczas szokującego zdarzenia w stolicy obecne były dzieci, które wszystko widziały. Podano szczegóły dotyczące interwencji. Pracownicy mówią o "najbardziej wyczerpującej psychicznie interwencji w historii". Aż trudno uwierzyć w to, co się stało.

Warszawa była miejscem wyjątkowo trudnej interwencji. Jedna z kamer zarejestrowała skandaliczne zachowanie kobiety, która znęcała się nad swoim psem. Nie dość, że jej zachowanie było bardzo agresywne, to jeszcze dopuściła się przemocy na oczach dzieci. Po tych oburzających scenach zareagowało Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animal i przekazało nagranie do mediów.

Koronawirus w natarciu. Padł nowy rekord. Rząd potwierdza informacjęKoronawirus w natarciu. Padł nowy rekord. Rząd potwierdza informacjęCzytaj dalej

Jedna z mieszkanek miasta Warszawa miała znęcać się nad swoim psem w wyjątkowo okrutny sposób. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez media kobieta okładała zwierzę pięściami po całym ciele. W dodatku robiła to na oczach dzieci. Pracownicy Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt Animal udostępnili nagranie na swoim Facebooku i przyznali, że "To była najbardziej wyczerpująca psychicznie interwencja w historii naszego inspektoratu..", jak przekazuje Fakt.

Warszawa: kobieta znęcała się nad psem na oczach dzieci

Warszawa - a konkretnie dzielnica Ursynów - była niedawno miejscem skandalicznych scen. Na nagraniu przekazanym przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animal widać, jak kobieta najpierw wrzuca psa do samochodu, a następnie zaczyna go bić. Tuż za nią stoją dzieci, które wszystko widzą. Działacze organizacji podkreślili, że zachowanie kobiety mogło zaszkodzić zarówno zwierzęciu, jak i małym dzieciom.

- To była najbardziej wyczerpująca psychicznie interwencja w historii naszego inspektoratu... Inspektorzy, którzy byli obecni na miejscu, nie mogli uwierzyć, że matka zgotowała psu i dzieciom takie piekło - czytamy w komunikacie na Facebooku.

Po przekazaniu nagrania cała Warszawa mogła na własne oczy obejrzeć niepokojące zdarzenie, które skończyło się na interwencji Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt Animal. Według mediów działacze przekonali kobietę do oddania psa. Mieszkanka Warszawy twierdziła, że nie mogła sobie poradzić ze zwierzęciem. Jednak to nie usprawiedliwia takiego zachowania - zwłaszcza na oczach dzieci. Pracownicy organizacji szybko stwierdzili, że roczna suczka Nedi jest bardzo łagodnym stworzeniem.

Dzisiaj grzeje: 1. Porażający wypadek na autostradzie. Ratował się, kto mógł. Nic z nich nie zostało
2. Gwiazda "Pytanie na śniadanie" w sercu poważnej afery z prokuraturą w tle. Milczenie przerwała jej przyjaciółka

Chociaż Warszawa była miejscem skandalicznych scen, to pies wylądował w dobrych rękach. Pod opieką stowarzyszenia Nedi czeka na kochającą rodzinę, która ją zaadoptuje. W sprawie zwierzęcia można zadzwonić na numer 723-300-200. Po interwencji działacze zgłośili zdarzenie również na policję oraz do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, który ma przyjrzeć się rodzinie.Nagranie można obejrzeć tutaj. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o turyście, który wpadł w furię nad morzem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Steve Irwin zginął od ciosu płaszczki w serce. Dziś 14 rocznica jego śmieci
  2. Naukowcy określili dokładny rozmiar Megalodona. To był prawdziwy potwór
  3. Porażający wypadek na autostradzie. Ratował się, kto mógł. Nic z nich nie zostało
  4. Nie żyje popularna dziennikarka. Miała 35 lat. Dramat
  5. Zmienili przepisy. Poszła na zajęcia do szkoły. Konsekwencje są porażające
  6. Kot odpoczywał, nagle rzuciły się na niego 2 pitbulle. Właścicielka była bezsilna, choć próbowała

Źródło: Fakt

Następny artykuł