warszawa awaria metrafot. pixabay.com/ Free-Photos (zdjęcie ilustracyjne)

Utknęli pod ziemią na godzinę. Zatrważające sceny w Warszawie

Warszawa była miejscem awarii metra, w wyniku której ludzie zostali uwięzieni pod ziemią na prawie godzinę. Pociąg tkwił w tunelu między dwoma stacjami, powodując utrudnienia na trasie.

Warszawa była miejscem poważnej awarii, która spowodowała poważne utrudnienia na pierwszej linii metra. Pasażerowie zostali poinformowani, że postój jest chwilowy, a siedzieli uwięzieni pod ziemią przez prawie godzinę.

Od dzisiaj zakaz. Trzeba wiedzieć, jest wyjątekOd dzisiaj zakaz. Trzeba wiedzieć, jest wyjątekCzytaj dalej

Warszawa: awaria metra, ludzie uwięzieni pod ziemią na godzinę

Awaria metra miała miejsce po godzinie 10:00 między stacjami Centrum a Politechnika. Pasażerowie zostali poinformowani, że zastój pociągu jest chwilowy, stało się jednak inaczej. Po nawiązaniu kontaktu z maszynistą okazało się, że brakuje wysokiego napięcia, a ewakuacja nie jest przewidziana. Niektórzy z nich zaczęli już skarżyć się na duszności i gorąco.

Pociąg wycofał się do stacji Politechnika około godziny 10:45, a uwięzieni pasażerowie zostali wypuszczeni. Na miejscu obecna była straż pożarna, funkcjonariusze policji oraz pracownicy warszawskiego metra.

Dzisiaj grzeje: 1. Prawda wyszła na jaw dopiero po rozpoczęciu roku. Nauczycielka zarażona koronawirusem
2. Antoni Macierewicz na wakacyjnym grillu. Jego strój stał się hitem w internecie
3. Segregacja śmieci już nie na 5 a na 3 frakcje? Szykują się zmiany w gospodarce odpadami

Według informacji przekazanych przez biuro prasowe metra, awarii uległ starszy, rosyjski skład. Powodem był brak wysokiego napięcia. Nie jest to jedyna awaria, z którą boryka się stolica naszego kraju w ostatnich dniach.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje wielka legenda boksu. Miał zaledwie 57 lat, straszliwa choroba pokonała go w mgnieniu oka
  2. Powrót do szkół. W Polsce zamknięto już kilka placówek, ważna informacja dla rodziców
  3. Ryanair przeszedł sam siebie. Już od dziś
  4. Zakopane w żałobie. Spełnił się czarny scenariusz, aż trudno uwierzyć
  5. Od 2 września zakaz. Już jest rozporządzenie
  6. Wydaje się, że na zdjęciu widać kawałek suchej ziemi, ale w rzeczywistości jest inaczej. W ostatniej chwili nadeszła pomoc

Źródło: Gazeta Krakowska

Następny artykuł