warmia tragiczny wypadekTurysci.pl

Wystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z Polski

Warmia była miejscem strasznej tragedii. W wypadku były dwie ofiary , w tym jedna śmiertelna. Druga została przewieziona do szpitala, gdzie toczy się walka o jej życie.

Warmia była miejscem strasznej tragedii, w wyniku której śmierć poniósł kierowca samochodu osobowego. W szpitalu trwa walka o życie pasażerki, która jechała wraz z nim. Szczegóły zdarzenia są porażające, Mercedes E200 został przygnieciony z dwóch stron.

Natychmiast wzywali pomoc, widok wyciskał łzy. Straszna scena na polskiej plażyNatychmiast wzywali pomoc, widok wyciskał łzy. Straszna scena na polskiej plażyCzytaj dalej

Warmia: samochód z przyczepą uderzył w drzewo

Do tragicznego wypadku drogowego doszło w piątek 11 września około godz. 17:00 na odcinku drogi Łajsy - Lelkowo, między miejscowościami Wilknity a Pajtuny na Warmii. Z niewyjaśnionych przyczyn samochód osobowy zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo.

Osobowy mercedes wjechał w drzewo, a w jego tył uderzyła holowana przez samochód przyczepa kempingowa, która rozpadła się na kawałki. Autem podróżowały dwie osoby, z których jedna zginęła na miejscu mimo reanimacji, a druga w stanie ciężkim została przetransportowana do szpitala. Trwa walka o życie kobiety, która podróżowała na fotelu pasażera.

Dzisiaj grzeje: 1. Chcą zmienić zasady zakazu. Będzie jeszcze trudniej, znamy szczegóły
2. PAP: Zatrważające doniesienia ws. śmierci dziennikarki TVP w uwłaczających warunkach. Ujawniono najważniejsze fakty

35-letni kierowca samochodu zginął na miejscu mimo kilkudziesięciominutowej reanimacji. Niestety, próby przywrócenia akcji serca okazały się nieskuteczne. Kobieta, która jechała wraz z nim na fotelu pasażera została przetransportowana w bardzo ciężkim stanie do szpitala śmigłowcem LPR.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwa jamniki weszły na wybieg ogromnego lwa. Finał sprawia, że opada szczęka
  2. PlayStation 5 będzie znacznie tańsze niż zakładano? Najnowsze przecieki o cenie konsoli Sony
  3. Jest największy w Polsce. Chcą ewakuować ludzi, żeby go ruszyć
  4. Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedzieć
  5. Nagle runął, 50 osób może nie żyć. TVP przekazało rano dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Kobieta poprosiła o najbrzydszego i najstarszego psa w schronisku. Powód sprawia, że łzy napływają do oczu

Źródło: Onet

Następny artykuł