walt disney usa florydafot. pixabay.com/stinne24

Wnuczka Walta Disneya nie zostawiła na niej suchej nitki. Kultowa atrakcja "zrównana z ziemią"

Walt Disney pozostawił po sobie ogromne dziedzictwo, jednak nie wiadomo, czy zgodziłby się ze wszystkimi działaniami firmy, która obecnie jest ostro krytykowana przez jego wnuczkę.

Disney World na Florydzie jest odwzorowaniem bajkowego świata, którego autorem był Walt Disney. Obecne działania firmy nie podobają się jednak jego wnuczce, Abigail Disney, która w ostrych słowach komentuje decyzje firmy założonej przez dziadka.

Wuhan skrywa ciekawostki, o których ludzie nie mają pojęcia. Miejsce, w którym zaczęła się cała pandemiaWuhan skrywa ciekawostki, o których ludzie nie mają pojęcia. Miejsce, w którym zaczęła się cała pandemiaCzytaj dalej

Firma Walt Disney skrytykowana przez wnuczkę twórcy

Disney World w Orlando został zamknięty w poniedziałek z powodu zagrożenia epidemiologicznego. Jednak jeszcze w weekend zarówno on jak i inne parki rozrywki w regionie były czynne i gościły tłumy turystów z całego świata. W słynnym bajkowym parku odbył się również znany na całym świecie pokaz fajerwerków, który gromadzi wszystkich zwiedzających w jednym miejscu, z którego mogą obserwować widowisko.

Na twitterowym koncie WDW New Today pojawiły się zdjęcia z Disney World z podpisem „Tłumy w Magic Kindom podczas dzisiejszego wieczoru Happily Ever After... #DisneyWorld”. Na wpis zareagowała Abigail Disney, wnuczka legendarnego twórcy filmowego. Podała wpis dalej, dodając do niego własny komentarz: "Czy to jest k**** żart?".

Jednym komentarzem "zrównała atrakcję z ziemią". Trzeba przyznać, że zwróciła uwagę na bardzo poważny problem, czyli funkcjonowanie atrakcji przynoszących znaczne dochody aż do ostatniej chwili, czyli momentu, w którym nakaz zamknięcia wystosowywany jest przez państwo.

Dzisiaj grzeje: 1. Świetne informacje o zakażonej, 74-letniej Polce. Dostała specjalną mieszankę leków
2. Najgorszy okres pandemii jeszcze przed nami. Wiceminister zdrowia podał orientacyjne daty

To nie pierwszy raz, gdy kobieta ostro reaguje na poczynania firmy dziadka. W ubiegłym roku skomenowała wynagrodzenie Boba Igera, prezesa i dyrektora generalnego, nazywając je „szalonym”, zwracając jednocześnie uwagę na różnice w wynagrodzeniach innych pracowników Disneya.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stan 74-letniej zakażonej Polki coraz lepszy. Otrzymała pionierską mieszankę leków
  2. Druzgocące zdjęcie z polskiego sklepu. Zachowanie klientki nie mieści się w głowie
  3. Polacy wylądowali w Warszawie. Na kwarantannę pojechali zwykłym PKP i transportem publicznym
  4. Koronawirus w autobusie PKS. Pasażerowie pilnie poszukiwani, zagrożonych kilkanaście kursów
  5. Pierwsza osoba na świecie dostała testowaną szczepionkę na koronawirusa. Wiadomo, kim jest
  6. Jest oficjalna decyzja UEFA ws. Euro 2020. Mistrzostwa nie odbędą się w tym roku

źródło: wprost.pl

Następny artykuł