walizka poradnik podróżfot. youtube.com/Jestem Kasia

Pakowanie walizki jest banalnie proste. Wystarczą trzy proste triki

Walizka to najtrudniejszy element podróżowania? Jest na nią kilka sposobów, żeby pakowanie stało się łatwiejsze.

W przygotowaniach do wyjazdu często największy problem sprawia walizka. Istnieje jednak kilka prostych trików, dzięki którym zadanie to stanie się szybsze i łatwiejsze.

CNN: całe Włochy objęte kwarantanną. Spełnia się najgorszy scenariuszCNN: całe Włochy objęte kwarantanną. Spełnia się najgorszy scenariuszCzytaj dalej

Spakowana walizka to połowa sukcesu

Po pierwsze, warto zamiast składać ubrania w kostkę, zwinąć je w rulon. Zajmą wtedy zdecydowanie mniej miejsca, a po wyjęciu z walizki będą mniej wygniecione niż gdyby były złożone w sposób tradycyjny. "Jestem Kasia" i wielu innych youtuberów nagrało nawet filmiki o tym, jak zrobić to łatwo i skutecznie.

Najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak przybory toaletowe, warto trzymać zawsze na wierzchu. Zazwyczaj zmęczeni po długiej podróży nie mamy siły rozpakowywać się od razu, więc wyciągamy tylko to, co mamy pod ręką. Wszystkie przyborypotrzebne w czasie noclegu powinniśmy spakować na końcu.

Dużą oszczędnością miejsca będzie wkładanie małych przedmiotów, jak na przykład skarpetek lub okularów przeciwsłonecznych, do butów. W przypadku delikatnych przedmiotów zapewni im to dodatkową ochronę, a dodatkowo da nam więcej miejsca. Pamiętajmy też o wszystkich kieszeniach w walizce - nic nie może się zmarnować.

Dzisiaj grzeje: 1. Najbardziej tajemniczy, podziemny projekt w Polsce. Do tej pory skrywa wiele tajemnic i budzi ogromne emocje
2. Zmiana dla 850 tys. Polaków. 500 plus z nowym progiem dochodowym

Dzięki tym sposobom rzeczy zajmą mniej miejsca, a walizka z pewnością dopnie się bez problemu. Później pozostaje tylko wyczekiwać upragnionych wakacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W głowie się nie mieści. Ujawniono co robi Katarzyna W. ze strażnikami więziennymi
  2. 10 najbardziej niesamowitych właściwości ogórków kiszonych. Miałeś pojęcie?
  3. Polscy turyści nie żyją, bardzo smutny los. Po ciało leciał śmigłowiec
  4. Tragiczna śmierć 5 turystów, spędzali razem urlop. Ratownicy, policja i śmigłowce już nic nie mogły zrobić
  5. Będzie darmowa usługa, polska linia podjęła decyzję. Genialna wiadomość dla pasażerów
  6. Smutne wiadomości z samego rana. Nie żyje jedna z największych legend sportu, jego gra inspirowała tysiące graczy

Źródło: mamawdomu.pl

Następny artykuł