walizka okropny widokPikist

Otworzyli jej walizkę na lotnisku w Europie. Służby stanęły jak wryte, widok był okropny

Walizka, którą miała przy sobie pewna pasażerka na europejskim lotnisku, wzbudziła podejrzenia kontrolerów. Podczas kontroli służby sprawdziły, co zawiera bagaż starszej kobiety. Okazało się, że zawartość była szokująca. Co ciekawe, kontrolerzy w Monachium podjęli nie mniej szokującą decyzję.

Walizka, którą miała przy sobie 74-letnia kobieta na niemieckim lotnisku, z pozoru nie wyróżniała się niczym wśród pozostałych. Jednak jej zawartość mogła zszokowac kontrolerów, którzy postanowili ją sprawdzić. Okazało się, że pasażerka przewoziła ludzki szkielet. Do tej niecodziennej sytuacji doszło wczoraj tj. 4 sierpnia br. na lotnisku w Monachium. Wiadomość potwierdziła niemiecka agencja prasowa DPA, powołując się policję federalną Niemiec.

Bezwstydne sceny na plaży nad Bałtykiem. Po wszystkim poszli na smażoną rybkęBezwstydne sceny na plaży nad Bałtykiem. Po wszystkim poszli na smażoną rybkęCzytaj dalej

Po tym, jak walizka została sprawdzona przez kontrolerów lotniska w Monachium, służby nie mogły opanować zdziwienia. Wreszcie jednak zdecydowano się wezwać celników, lekarza oraz prokuratora. Kobieta, która przebywała na lotnisku wraz z 52-letnią córką, trafiła do sali przesłuchań. Obie podróżujące pochodziły z Armenii. Po zakończeniu wszystkich procedur, postanowiono wypuścić kobiety i pozwolić im odbyć lot do ojczyzny. Decyzja może szokować, ale według niemieckich władz jest słuszna.

Walizka ze szczątkami mężczyzny na lotnisku w Monachium

Walizka, którą miały przy sobie 74-latka i jej 52-letnia córka, zawierały nieprzypadkowe szczątki ludzkie. Był to szkielet męża 74-letniej kobiety, który zmarł w 2008 roku. Po tym, jak podróżujące zostały zatrzymane na przesłuchanie, a sprawie związanej z bagażem przyjrzeli się celnicy, lekarz oraz prokurator, orzeczono, że nie doszło do popełnienia żadnego przestępstwa.

Kobiety i walizka z niecodzienną zawartością miały lecieć do Armenii, aby w rodzinnych stronach pochować męża 74-latki, który zmarł w 2008 roku. Wcześniej został pochowany w Salonikach w Grecji. Po wykonaniu wszelkich niezbędnych procedur pozwolono kobietom kontynuować podróż ze szczątkami mężczyzny. Chociaż żadne przepisy nie zostały złamane, sama sytuacja może budzić ogromny szok.

Dzisiaj grzeje: 1. Odwołują loty do Warszawy. Klamka zapadła
2. Porażający skok zakażeń, kolejny rekord. Liczba, która mrozi krew

Okazało się, że walizka ze szczątkami nie powoduje zagrożenia i podróżowanie z nią nie łamało przepisów panujących na lotnisku w Monachium. Warto jednak pamiętać, że każdy bagaż powinien być sprawdzony przed wylotem. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o wielkiej wpadce WizzAir. Przewoźnik mógł ponieść bardzo poważne konsekwencje - firmie groził nawet zakaz lotów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagłe odejście z Kanału Sportowego. Szeregi redakcji opuszcza jeden ze współtwórców projektu
  2. Wiadomości TVP upatrzyły kolejny obiekt ataków. Nawet po wyborach nie odpuszczają
  3. Za 7 nocy zapłaciła 340 zł. Wybrała miejsce, do którego na razie nie pojedziemy
  4. Skandaliczna kradzież w Mielnie. Aż trudno uwierzyć, że ktoś spróbował
  5. Jechała pociągiem do Gdyni. Powiedziała całą gorzką prawdę
  6. Dramatyczna interwencja policji. Starsza kobieta masowo gromadziła psy w strasznych warunkach

Źródło: Radio Zet

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł