walencja miejscem oszustwaFot. pixabay.com/ Rene_Bittner_Photography

Co za skandal. Nie mieści się w głowie. Popularny kurort w Europie świadkiem oszustwa

Walencja stała się miejscem nieprawdopodobnego oszustwa, które nie uszło uwadze internautów. Wszystko pokazali w telewizji, ciężko powstrzymać śmiech. Chociaż minister dołożył wszelkich starań, żeby nic nie było widać, zdradził go jeden szczegół.

Walencja jest obecnie w centrum uwagi całego świata z powodu wpadki, która przydarzyła się lokalnemu ministrowi. Polityk został złapany na próbie oszustwa. Nie przewidział jednak, że jeden szczegół może go zdemaskować.

Olbrzymi pożar na południu Polski. Walczy ponad setka strażaków. Turyści chętnie odwiedzają okolicęOlbrzymi pożar na południu Polski. Walczy ponad setka strażaków. Turyści chętnie odwiedzają okolicęCzytaj dalej

Walencja. Minister zdemaskowany podczas oficjalnego przemówienia

Minister innowacji w rządzie wspólnoty autonomicznej Walencji, Carlos Galiana, w bardzo nietypowy sposób wykorzystał obowiązek zasłaniania nosa i ust. Polityk sądził, że maseczką uda mu się zakryć również braki w edukacji. Internauci jednak od razu zwrócili uwagę, że coś jest nie tak.

Walencja znalazła się w finale konkursu do Europejskiej Stolicy Innowacji 2020. Podczas przemówienia tamtejszy minister musiał przemówić w języku angielskim, podobnie jak przedstawiciele innych zgłoszonych regionów - poinformował dziennik internetowy "El Espanol".

Pojawił się jednak problem, gdyż Galiana nie zna języka angielskiego, co umiemożliwiło mu samodzielne wystąpienie. Nie zniechęciło go to jednak, gdyż jako aktor z zawodu postanowił odegrać rolę osoby, która włada językiem doskonale. Jako rekwizyt posłużyła mu maseczka zasłaniająca nos i usta.

Podczas przemówienia poruszał ustami, co było widać spod maseczki, a także gestykulował i co chwilę zerkał na położoną przed sobą kartkę. Widzowie mogli usłyszeć perfekcyjny angielski, którym minister miał się posługiwać. Jak jednak podsumował dziennik "El Publico": "Dzięki maseczce, wszystko poszło bardzo dobrze, tylko głos nie był jego".

Dzisiaj grzeje: 1. Joanna Opozda zakasowała wszystkie inne celebrytki. Zdjęcie z Grecji zapiera dech, wygląda jak Afrodyta
2. Emerytura Beaty Tyszkiewicz woła o pomstę do nieba. Po dekadach pracy dostaje marne grosze
3. Żywioł był bezlitosny, uderzył z pełną mocą. Gigantyczne zniszczenia i ranni, dramatyczne informacje za granicy

Według tłumaczenia władz Walencji, zostały one zmuszone do tzw. bezpośredniego dublowania ze względu na wymóg Komisji Europejskiej, aby na etapie finałowym konkursu burmistrz lub regionalny minister innowacji wygłosili przemówienie w języku angielskim. Plan jednak się nie powiódł. Nie dość, że minister skompromitował się na oczach całego kraju, to na Europejską Stolicą Innowacji 2020 zostało wybrane belgijskie Leuven.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Shiba inu zawsze uśmiecha się do zdjęć. Ma zaskakujący powód do radości
  2. Nie do wiary, z czego zbudowano pierwszy polski komputer. Wielu może być zaskoczonych
  3. Fani Dody po prostu osłupieli, pokazała się w pełnej krasie. Pokazała zdjęcia nad luksusowym basenem
  4. Niemal nikt nie wie o sekrecie Gór Sowich. Kilometry podziemnych korytarzy
  5. Monika Olejnik szaleje na jachcie, nie znaliśmy jej od tej strony. Ciężko uwierzyć, ile ma lat
  6. Okropnie skrzywdzona suczka straciła zaufanie do ludzi. Dopiero spotkanie z dzieckiem zmieniło cały jej świat

Źródlo: RMF24

Następny artykuł