Wakacje amerykańskiej rodziny skończyły się tragicznieUnsplash.com/ Eduardo Arcos

Zatrzasnęły się w nagrzanym samochodzie. Robili, co mogli. Dramatyczny finał tragedii ze świata to przestroga na wakacje

Wakacje skończyły się tragicznie dla jednej z rodzin. Dwie dziewczynki były zamknięte w nagrzanym samochodzie. Jedna z nich trafiła do szpitala, a druga niestety zmarła. Takie sytuacje zdarzają się często.

Wakacje nie były szczęśliwe dla rodziny w Stanach Zjednoczonych. Wszystko wydarzyło się w Arkansas. Dwie dziewczynki zatrzasnęły się w samochodzie, podczas gdy ich mama odsypiała nocną zmianę. Gdy zostały znalezione przetransportowano je do szpitala. Jedna z nich zmarła.

Trwa ewakuacja 80 tys. mieszkańców. Rząd wydał rozporządzenie. Sytuacja na świecie jest niepokojącaTrwa ewakuacja 80 tys. mieszkańców. Rząd wydał rozporządzenie. Sytuacja na świecie jest niepokojącaCzytaj dalej

Tragiczne wakacje rodziny z USA

Kaylee Petchenik odsypiała po pracy. Gdy się przebudziła, okazało się, że w domu nie ma jej dzieci. Zaczęła ich szukać. Pytała również sąsiadów, czy nie widzieli dziewczynek. Natychmiast zadzwoniła też pod numer alarmowy. Policjanci z Booneville znaleźli dzieci w samochodzie, który stał przed domem. Dziewczynki szybko zostały przetransportowane do szpitala. Tam lekarze stwierdzili zgon trzyletniej Laykn. 15-miesięczna Olivia jest w stanie krytycznym, ale jej życie nie jest zagrożone.

Policja wydała specjalny komunikat, w którym napisała, że "obie dziewczynki są oczywistymi ofiarami upału". Przeprowadzone ma zostać śledztwo, w którym ustalone zostaną dokładne okoliczności zdarzenia. To nie pierwsza taka sytuacja.

Dzisiaj grzeje: 1. Więźniowie zgotowali "przywitanie" ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Nagranie dla wyjątkowo wytrwałych
2. Na zachodzie Europy szaleją pożary. Sytuacja jest dramatyczna
3. Nowy podatek od stycznia 2021 roku. Na zakupach zapłacimy wszyscy bez wyjątku

Co roku w mediach pojawiają się informację o podobnych zdarzeniach. Pojawia się wiele apeli, aby rodzice w czasie dużych upałów nie zostawiali swoich dzieci w samochodach. Ciało dziecka nagrzewa się nawet 5 razy szybciej niż ciało dorosłego człowieka. Takie okoliczności są zagrożeniem dla ich życia. Jakiś czas temu w USA doszło do innej tragedii. Pisaliśmy o niej tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zenon Martyniuk błaga o pomoc. Liczy się każde wsparcie, sytuacja jest dramatyczna
  2. Justyna Żyła szczęśliwa w ramionach tajemniczego mężczyzny. Zapomniała już o byłym mężu i publikuje wymowne zdjęcia (FOTO)
  3. Coś okropnego, matka wysłała księdzu zdjęcia swojego dziecka bez ubrań. Wszystko wyszło na jaw
  4. Córka Adama Małysza wstawiła piękne zdjęcia. Była w magicznym miejscu
  5. Turystka na szlaku spotkała niedźwiedzia. Trudno uwierzyć, co się stało później [film]
  6. Pięknie jak w Mielnie, ale dużo taniej. Polski kurort, który uwielbiają turyści
  7. Kraków. Otworzyli worek na śmieci i zamarli. Zadzwonili po pomoc, straszne

źródło: Radio Zet

Następny artykuł