wakacje polskaTurysci.pl

Wiceminister wygadał się o wakacjach Polaków. Jest dobra wiadomość

Wakacje w czasie pandemii jednak będą ciekawsze, niż wszyscy myśleli? Wiceminister w porannej rozmowie z mediami przekazał bardzo pozytywną wiadomość.

Wakacje 2020 zapowiadają się wyjątkowo - kraje wprowadzają specjalne zasady i przepisy dla turystów, które mają powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa. Wszystko wskazuje na to, że będziemy wypoczywać, cały czas pilnując jednak, by w czasie relaksu nie złamać żadnych zakazów. Jest jednak światełko w tunelu i pozytywna wiadomość - wyjawił ją wiceminister rozwoju, Andrzej Gut-Mostowy.

Spojrzeli w niebo, zobaczyli kulę ognia. Nagranie trafiło do sieci, niewiarygodneSpojrzeli w niebo, zobaczyli kulę ognia. Nagranie trafiło do sieci, niewiarygodneCzytaj dalej

Jakie będą wakacje 2020? Gut-Mostowy zdradza

Andrzej Gut-Mostowy był gościem w porannej rozmowie w Radiu Wnet. Opowiadał tam nie tylko o polityce i swoich ukochanych Tatrach, ale również o nadchodzących wakacjach oraz bonie turystycznym, czyli tzw. 1000+. Okazuje się, że polityk ma do przekazania Polakom bardzo dobrą wiadomość. Co prawda nie podał dokładnej daty, ale zdradził, że już wkrótce nastąpi otwarcie granic Polski.

- Prawdopodobnie część granic może być już w wakacje otwarta - stwierdził.

Dzisiaj grzeje: 1. Pierwszy raz na polskim niebie. Dzisiaj naprawdę warto uważnie patrzeć w górę
2. Zostało tylko kilka dni, potem kara nawet na 45 tys. zł. Wielu Polaków wciąż nie dokonało obowiązku, też mogłeś zapomnieć

To bez wątpienia genialna wiadomość nie tylko dla turystów, którzy planują zagraniczne urlopy, ale również osób wyjeżdżających w celach osobistych czy zawodowych. Dokładna data i kraje nie są jeszcze znane, jednak w tej kwestii polityk też nieco się wygadał. Przybliżył plany Krajów Bałtyckich oraz Czech i państw z nimi sąsiadujących. Wymienienie tych dwóch grup, znajdujących się po dwóch stronach Polski, może sugerować i dawać nadzieję, że to właśnie z nimi otworzymy pierwsze granice, co niestety wciąż nie jest oficjalne.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szczęśliwa Anna Mucha pokazała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Fani są uradowani
  2. Wspaniała metamorfoza kota. Dwa miesiące temu był bliski śmierci
  3. Milionom ludzi zagraża nie tylko koronawirus. Żywioł uderzy w środę za granicą
  4. Dziecko z Polski zaginęło 26 lat temu. Właśnie odnalazła się na drugim końcu świata?
  5. 97 milionów ludzi i żadnego zgonu. Nikt inny nie poradził sobie z epidemią tak jak oni
  6. Robert Lewandowski w ogniu krytyki po swoim geście w trakcie meczu. Kamery nic nie zarejestrowały

Źródło: Radio WNET

Następny artykuł