wakacje Cezary PazuraScreen/Instagram/Cezary Pazura

Cezary Pazura nie mógł się powstrzymać. Głośno zażartował z koronawirusa przed odlotem [FILM]

Wakacje Cezarego Pazury oraz jego rodziny dobiegły końca, a tuż przed odlotem aktor postanowił zażartować z koronawirusa. Nagrał niewiarygodny filmik.

Swoje wakacje Cezary Pazura spędzał na przepięknej i słonecznej Dominikanie. To wyjątkowo urokliwe miejsce, którym aktor wraz z rodziną mogli ucieszyć się aż przez dwa tygodnie. To jednak nie same wczasy celebryty odbiły się w mediach głośnym echem, a to, co zrobił tuż przed odlotem do domu. Potraktował temat koronawirusa z Chin, który wywołuje obecnie niepokój u wielu ludzi z całego świata, z ogromnym dystansem i zaczął z niego żartować.

Ogromna burza wokół Park od Poland. Przykre skargi i znikająca strona, wyjątkowo zagadkowa sprawaOgromna burza wokół Park od Poland. Przykre skargi i znikająca strona, wyjątkowo zagadkowa sprawaCzytaj dalej

Wakacje Pazury zakończone żartem o koronawirusie

Cezarego Pazury z pewnością nikomu przedstawiać nie trzeba. To jeden z najbardziej lubianych celebrytów w naszym kraju, którego wyróżnia ogromne poczucie humoru. Celebryta bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie na swój sposób na bieżąco komentuje aktualne wydarzenia.

Tuż przed startem samolotu postanowił po raz kolejny zwrócić się do swoich fanów, tym razem w temacie koronawirusa. Okazało się, że celebryta ma gigantyczny dystans do paniki związanej z chorobą. Nagrał filmik, na którym z opaski na oczy stworzył prowizoryczną maseczkę ochronną i w ten sposób chciał uniknąć zakażenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Kultowy karnawał w Europie odwołany. Imprezy się nie odbędą
2. Słynna polska fabryka zamyka się po ponad 150 latach działalności. Jej wyroby wielu z nas ma w swoich domach

Takie podejście do sprawy z pewnością uspokoi wielu turystów, którzy boją się gdziekolwiek latać, by nie zachorować. Żarty zawsze rozładowują napięcie i poprawiają sytuację, co wyraźnie widać w komentarzach pod nagraniem. Większość fanów pozytywnie przyjeła żart celebryty, pojaiwły się jednak również głosy oburzenia. Trzeba pamiętać, że choroba zabiła wiele osób, a żarty z niej mogą okazać się dla wielu bolesne.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagłe informacje o córce Ewy Błaszczyk. Przełom po 18 latach
  2. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie
  3. Są rzeczy, które w samolocie należą Ci się za darmo. Większość pasażerów nie wie i nie korzysta
  4. Turystyczny hit naszego kraju. Turyści chcą zamieszkać w domkach na drzewach
  5. Zamykają kultowe schronisko w Bieszczadach. Szykują się ogromne zmiany, wpuszczą turystów za dwa lata
  6. Skoki narciarskie zostaną odwołane przez koronawirus? Organizatorzy są pełni obaw

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł