wakacje fałszywe na baliFot. Pixabay.com/mrsvickyaltaie

Oszukała wszystkich, mówiła, że spędza wakacje na Bali. Prawda była niewiarygodna, nikt nie zauważył

Wakacje w przepięknym miejscu to marzenie wielu turystów, niewielu jednak na nie stać. Przez to niektórzy decydują się kłamać i oszukiwać, by pokazać innym, jacy są bogaci. Niestety często mija się to z prawdą i teraz zostało to dosadnie udowodnione.

Wakacje w cieniu palm, na złotych plażach z kolorowym drinkiem w ręku - dokładnie w taki sposób wielu turystów wyobraża sobie urlop idealny. Doskonałym dodatkiem w takich sytuacjach jest robienie przepięknych zdjęć i chwalenie się nimi przed znajomymi i obserwatorami w mediach społecznościowych. Nie każdy jednak ma środki na tak luksusowe wyjazdy, a ludzie coraz częściej zaczynają oszukiwać.

Media nie mają litości dla Suntago Park of Poland. Wyjątkowo bolesna opiniaMedia nie mają litości dla Suntago Park of Poland. Wyjątkowo bolesna opiniaCzytaj dalej

Fałszywe wakacje na Bali

Vloggerka Natalia Taylor ma ponad 300 tys. obserwatorów na Instagramie. Jest aktywną użytkowniczką i zauważyła bardzo niepokojący trend. Coraz więcej osób wstawia zdjęcia z fałszywych wyjazdów, by popisać się przed znajomymi. Postanowiła nie zostawić tak tej sprawy i uświadomić ludziom, jak bezmyślnie działają w internecie.

Aby tego dokonać, postanowiła zmanipulować swoich licznych fanów. Wmówiła im, że poleciała na wakacje na Bali. 7 stycznia opublikowała na swoim Instagramie serię zdjęć, które miały być rzekomo z tego przepięknego miejsca. Wszyscy użytkownicy byli zachwyceni, komplementom nie było końca. Był tylko jeden problem - internetowa celebrytka nie poleciała na Bali, tylko pojechała do Ikei i to tam wykonała fotografie.

Dzisiaj grzeje: 1. Ostrzeżenia GIS przed wyjazdem w jedno miejsce. Wizyta w europejskim kraju może zakończyć się bardzo źle
2. Ruszają kontrole w całym kraju. Wystawią ci karę na 681 zł za brak wpisu w rejestrze

Całe jej oszustwo zostało zarejestrowane na filmie, który następnie zamieściła na swoim koncie na YouTube. Pokazała dzięki temu, jak bezrefleksyjnie odbieramy to, co widzimy w Internecie. Nagranie ma obecnie prawie 2 miliony wyświetleń, a internauci w komentarzach doceniają akcję. Choć zostali oszukani i nikt się nie zorientował, że coś jest nie tak, docenili surową lekcję, a wiele osób z pewnością wyciągnie z niej wnioski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowe zdjęcie Dagmary wywołało wielkie poruszenie. Królowa życia kombinuje z dwoma mężczyznami
  2. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie
  3. Są rzeczy, które w samolocie należą Ci się za darmo. Większość pasażerów nie wie i nie korzysta
  4. Turystyczny hit naszego kraju. Turyści chcą zamieszkać w domkach na drzewach
  5. Zamykają kultowe schronisko w Bieszczadach. Szykują się ogromne zmiany, wpuszczą turystów za dwa lata
  6. Smutna wiadomość. Zmarł jeden z najbardziej utytułowanych polskich piłkarzy w historii

Źródło: Tanie Loty

Następny artykuł