wakacje rejs kwarantannafot. pixabay.com/addesia

Emeryci chcieli świętować rocznicę na statku. Koronawirus nie pozwolił, ale oni mieli genialny pomysł

Wakacje na oceanie na ten moment pozostają jedynie marzeniem. Dla świętującego małżeństwa kwarantanna nie była jednak przeszkodą dla celebracji.

W ramach 53. rocznicy ślubu Norma i Dave Trill, para 74-latków z Melbourne, miała wyruszyć na wakacje po Pacyfiku, jednak z powodu pandemii rejs został odwołany przez organizatora. Nie przeszkodziło to jednak małżeństwu w celebracji swojego święta.

Największy skok zakażeń w Rosji. Smutna granica bardzo bliskoNajwiększy skok zakażeń w Rosji. Smutna granica bardzo bliskoCzytaj dalej

Wakacje w domu

Z powodu pandemii koronawirusa granice wielu państw zostały pozamykane, a większość wycieczek odwołana. Podobnie było w przypadku 10-dniowego rejsu po Pacyfiku, na który australijskie małżeństwo wybierało się w ramach 53. rocznicy ślubu.

Małżeństwo postanowiło jednak mimo wszystko świętować swoją rocznicę w wakacyjnej atmosferze. Gdy w dniu rocznicy ich córka Jane przyszła w odwiedziny, zastała rodziców na w szlafrokach i okularach przeciwsłonecznych, popijających wino przed telewizorem, na którym oglądali falujący ocean. Widać, że bawią się znakomicie na swoich domowych wakacjach.

Norma i Dave pamiętali też o najważniejszych zapasach: na stoliku widać żel antybakteryjny i papier toaletowy, czyli podstawowe zaopatrzenie każdego przebywającego na kwarantannie.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne wiadomości z Chin, czekają na drugą falę zakażeń. Ogromne wyzwanie dla władz
2. W sklepie możesz mieć problem przy kasie. Mają prawo odmówić ci sprzedaży

Jane zamieściła film na swoim Twitterze, który pozwala się nam uśmiechnąć w trudnej sytuacji. Pamiętajmy, że czas kwarantanny nie musi oznaczać bezczynnego siedzenia, ale może być okazją do realizacji szalonych pomysłów we własnym domu. Wiele przykładów ludzi z całego świata udowadnia, że ograniczać może nas jedynie wyobraźnia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przyłapali Kaczyńską na gorącym uczynku. Ręce opadają na widok, co wyrabia w trakcie kwarantanny
  2. Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieci
  3. Wyznanie polskiej lekarki pracującej we Włoszech. Przykre i mocne słowa
  4. Tragiczna sytuacja we Włoszech. Mieszkańcy muszą zachowywać się wzorowo, jest lista zasad
  5. Polacy wracający do kraju muszą się przygotować. Czeka ich kwarantanna
  6. Wiemy, dokąd trafi milion euro od Lewandowskich. Para zamknęła usta krytykom

źródło: wp.pl

Następny artykuł