Wakacje zmieniły się w koszmar.Fot. Pixabay.com/Pexels (zdjęcie ilustracyjne)

Pojechali całą rodziną na wakacje. Nagle matka usłyszała okropny krzyk dziecka. Musieli szybko działać

Wakacje dla tej matki były jednym z najbardziej dramatycznych doświadczeń. Gdy jej 5-letni syn wszedł do basenu, po chwili kobieta usłyszała przeraźliwy krzyk. Urlopowiczka nie wiedziała, co się dzieje. Okazało się, że maluch był o krok od poważnego kalectwa.

Wakacje 5-letniego Jacka Collinsa będą bardzo bolesnym wspomnieniem. Matka wraz z synem wybrała się na Wyspy Kanaryjskie, jednak pewien epizod z hotelowego basenu pogrzebał ich szanse na spokojny urlop.

Niebezpieczny element oderwał się od samolotu i spadł na polskie miasto. Mieszkańcy w strachuNiebezpieczny element oderwał się od samolotu i spadł na polskie miasto. Mieszkańcy w strachuCzytaj dalej

Bolesne wakacje dla brytyjskich urlopowiczów

Niestety Hiszpania zmaga się z serią bardzo kontrowersyjnych zdarzeń z turystami w rolach głównych. Wcześniej głośno było o przypadku urlopowiczki, na którą napadł niezidentyfikowany agresor. Według ustaleń brytyjskiego The Mirror pochodząca z brytyjskiego Glossop 33-letnia Laura Collins wybrała się na wakacje na kanaryjskie Lanzarote. Kurort miał być szansą na chwilę odpoczynku z 5-letnim Jackiem, jednak pewien element pokrzyżował plany urlopowiczki. W pewnym momencie po wejściu do basenu chłopiec zaczął przeraźliwie krzyczeć z bólu.

Kobieta natychmiast wyciągnęła chłopca z wody i zaczęła sprawdzać, co mogło się stać 5-latkowi. Zdezorientowana, pobiegła do hotelowego lobby. Podświadomie wiedziała, że winne mogą być kąpielówki syna. Poprosiła o nożyczki, jednak niewprawiona ręka kobiety nie była w stanie uwolnić poszkodowanego. Wakacje zaczęły zmieniać się w koszmar.

Wszystko przez siatkę. Wakacje o krok od tragedii

Okazało się, że siatka, która była wszyta od wewnętrznej strony kąpielówek, owinęła się wokół części intymnych chłopca. 33-latka natychmiast pojechała do szpitala, gdzie po konsultacjach, medycy podjęli próbę rozprucia spodenek. Po kilku manewrach, wraz ze wsparciem anestezjologa, chłopiec pozbył się felernej siatki. Niestety, wakacje były już pogrzebane. Producent z koncernu Tesco oficjalnie przeprosił kobietę za incydent z Lanzarote i obiecał zbadać sprawę kontrowersyjnego modelu. Teraz Laura apeluje do rodziców - nie kupujcie kąpielówek z siatką.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest decyzja rządu. Już za kilka dni zaczną obowiązywać nowe zasady. Podróżni będą zaskoczeni
2. Pojawił się zaskakujący głos ws. 500 plus. Zdumiewające szczegóły, wszystko się zmieni?
3. Pani Magda szła do Morskiego Oka i nie mogła uwierzyć. Od razu wyciągnęła telefon

- Wypuścił z siebie najokropniejszy krzyk, jaki kiedykolwiek słyszałam; to dźwięk, którego żadna matka nie powinna usłyszeć swoje wakacje 33-letnia Laura Collins.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kupiła 10-letnią, schorowaną rybkę w zoologicznym. Niemożliwe, co się stało, kiedy zmieniła jej akwarium
  2. Ciała niebieskie w Układzie Słonecznym, na których może istnieć życie
  3. Tata zrobił córeczce zdjęcie na łódce. Dopiero później zobaczył piorunujący szczegół, włosy stają dęba
  4. Skandal w turystycznym mieście na zachodzie Polski. Ręce opadają. Jest nagranie
  5. Leciała samolotem i nagle poczuła silny ból. Na pokładzie rozpoczęła się akcja. Finału nikt się nie spodziewał
  6. "Piątka dla zwierząt" wprowadzi nowe świadczenia. Niektóre czworonogi dostaną emeryturę, ile wyniesie?

Źródło: popularne.pl/The Mirror/smalljoys.tv

Następny artykuł