Wakacje 2020pixabay/skeeze

Gdzie spędzić wakacje 2020? Najlepszych wakacji pozazdroszczą wszyscy znajomi

Wakacje 2020 co prawda rozpoczynają się dopiero za pół roku, lecz biura podróży już prześcigają się w ofertach dla zapalonych turystów. Ogromną popularnością cieszą się promocje first minute, dzięki czemu spędzisz rajski urlop, którego pozazdroszczą Ci wszyscy.

Wakacje 2020 można zaplanować już teraz, co przełożyć się może na atrakcyjne ceny, dodatkowe bonusy czy atrakcje niedostępne dla klientów wykupujących wycieczki w ostatniej chwili. Z tego powodu też już należy zastanawiać się, jaki kurs na nadchodzące lato wybrać i do którego, turystycznego państwa jechać.

Najmodniejsze kierunki 2020

Wakacje każdego roku mają swoje największe trendy i najmodniejsze kierunki wybierane przez miliony podróżników. Urlop z takich miejscach zwykle jest dobrze postrzegany w towarzystwie, pokazuje, że turysta śledzi nowości i wie, co jest szczególnie polecane na rynku.

Ateny na weekend. Zwiedzanie niesamowitych miejsc w krótkim czasieAteny na weekend. Zwiedzanie niesamowitych miejsc w krótkim czasieCzytaj dalej

Wśród kierunków polecanych na wakacje 2020 znaleźć można m.in. Curaçao. Choć jest to terytorium leżące na Karaibach, zależne jest od Holandii, a jego stolica - Willemstad nazywany jest małym Amsterdamem. Polacy rozkochali się również w północnej Afryce, a za potencjalny hit nadchodzącego lata określa się Saidie. To kurort, a zarazem nazwa cudownej plaży w Maroku, która kusi złotymi piaskami na terenie aż 14 kilometrów. Letni urlop jednak nie musi opierać się na samych nowościach - są miejsca, które od lat, niezmiennie, podbijają serca milionów podróżników.

Klasyka zawsze w cenie

Ludzie od wieków uwielbiają podróżować, odpoczywać i oglądać przepiękne miejsca. Z tego też powodu są na globie lokalizacje, które niezmiennie przyciągają turystów, niezależnie od mody i zmieniających się trendów. Wakacje 2020 pod tym względem z pewnością również nie będą się różniły i wielu postawi na sprawdzone rozwiązania i klasykę. Na terenie Europy miejscem takim bez wątpienia jest Czarnogóra mogąca pochwalić się najdłuższą plażą na Bałkanach, słoneczne wybrzeża Sycylii oraz Hiszpańskie wyspy z Majorką i Teneryfą na przedzie.

Jeśli chodzi o resztę świata, wakacje 2020 standardowo przyciągną ludzi do Jordanii, na Karaiby czy na Hawaje. Zależnie od miejsca wylotu, bilety lotnicze kupić można po coraz bardziej atrakcyjnych cenach, dzięki czemu z każdym, kolejnym sezonem decyduje się na nie więcej podróżników. Korzystając z first minute i rezerwując o wiele wcześniej, można liczyć na przystępne ceny, a rajskie wakacje zapewnią siłę na cały następny rok.

Następny artykuł