wakacje 2020 dobra wiadomośćFot. Pixabay.com/Robfoto/zdjęcie poglądowe

Z ostatniej chwili: Wiadomość dotycząca wakacji w Polsce. Minister przekazał wspaniałą wiadomość

Wakacje 2020 z pewnością będą się różniły od wszystkich poprzednich. Zakazy i obostrzenia mogą nie przypaść do gustu wielu Polakom, w końcu jest również dobra wiadomość.

Wakacje 2020 stoją obecnie pod wielkim znakiem zapytania. Wiele szczegółów wciąż budzi wątpliwości i nie wiadomo, jak będą dokładnie wyglądały. Rząd zachęca Polaków do spędzania urlopu w kraju, by wspomóc naszą turystykę, która przez pandemię przeżyła ogromny kryzys. Podczas wtorkowej konferencji minister Dariusz Piontkowski podał nową wiadomość ws. letniego wypoczynku, która z pewnością ucieszy wielu.

Zamknięcie przedłużone, Polacy muszą czekać do Połowy czerwca. Ogromne rozczarowanieZamknięcie przedłużone, Polacy muszą czekać do Połowy czerwca. Ogromne rozczarowanieCzytaj dalej

Wakacje 2020: nowa wiadomość ws. obozów i kolonii dla dzieci

Podczas wtorkowej konferencji prasowej ministra edukacji narodowej, Dariusz Piontkowski został zapytany o sprawę obozów oraz kolonii dla dzieci na wakacje 2020 roku.

- W tej chwili trwają ostatnie konsultacje dotyczące tego, jak takie wytyczne mogły by wyglądać. Mam nadzieję, że w najbliższych dniach będziemy w stanie już te wytyczne pokazać - oświadczył minister.

To bardzo dobra wiadomość, dająca nadzieję rodzicom oraz dzieciom na wyjazdy zorganizowane. W dalszej części padły kolejne, dobre informacje.

- Wydaje się, że w tym roku będzie można taki wypoczynek zorganizowany dla dzieci i młodzieży zorganizować, aczkolwiek przy specjalnych obostrzeniach, które za chwilę opublikujemy - usłyszeliśmy podczas konferencji.

Dzisiaj grzeje: 1. Martyna Wojciechowska ma drugie oblicze. Wielu fanów nawet nie wiedziało
2. Jutro wchodzi ważny zakaz, dotknie ponad 100 tys. punktów sprzedaży. Już jest sposób, jak go obejść

Niedawno pojawiła się wiadomość, że dziesiątki rodzin zarezerwowało już takie wyjazdy dla swoich dzieci, a część wpłaciła również zaliczki. Biorąc to pod uwagę, słowa ministra bez wątpienia ucieszą wielu Polaków.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia wywieźli nastolatkę do lasu, bili i gwałcili. Na wszystko patrzyła ich matka
  2. Kotka utkwiła w pokrywie silnika. Wzruszające zakończenie historii z udziałem mundurowych
  3. Polacy dostaną dodatkowy 1000 zł na wakacje. Wicepremier podaje szczegóły, ale jest warunek
  4. Ostrzeżenia dla milionów Polaków. Trzeba bardzo uważać, wprowadzono pierwszy stopień
  5. Niesamowity widok na południu Polski. Niewiarygodne zdjęcie obiega internet
  6. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu

Źródło: konferencja prasowa

Następny artykuł