Wakacje utrudnione. Wszystko przez remontPixabay.com/Yevhen1971

Właśnie wydano ostrzeżenie dla części Polaków. Zacznie się już jutro, złe wieści dla urlopowiczów

Wakacje dla niektórych wciąż trwają. Są osoby, które nadal czekają na swój urlop. Jednak pojawiła się informacja, która pokrzyżuje ich plany. Mowa o utrudnieniach w ruchu drogowym. Dojazd do popularnego miasta będzie trudniejszy.

Wakacje będą skomplikowane przez utrudnienia w ruchu drogowym. W poniedziałęk rozpocznie się remont na trasie w stronę bardzo popularnego miasta turystycznego. Turyści muszą przygotować się na utrudnienia.

Pani Magda szła do Morskiego Oka i nie mogła uwierzyć. Od razu wyciągnęła telefonPani Magda szła do Morskiego Oka i nie mogła uwierzyć. Od razu wyciągnęła telefonCzytaj dalej

Wyjazd na wakacje. Utrudnienia w ruchu

Remont rozpocznie się 21 września. Powinien on zainteresować osoby, które planują wyjazd do Zakopanego. Mowa o odcinku trasy od węzła Skomielna Biała Biała do skrzyżowania z sygnalizacją świetlną. To miejsce, w którym podczas weekendów, często tworzą się korki. Prace mają potrwać do czwartku. Z kolei prace porządkowe zaplanowane są na poniedziałek 28 września. Koszt wyniesie 400 tysięcy złotych.

- Wszystkie prace będą prowadzone w ciągu dnia, ze względu na duży wpływ robót na skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną. Sygnalizacja ta na czas robót w dniach od 21.09 do 23.09 musi zostać wyłączona i ruch będzie się odbywał wahadłowo, kierowany na odcinku robót przez uprawnionych pracowników wykonawcy. Po zakończeniu prac w każdym dniu ruch będzie się odbywał normalnie - informuje rzeczniczka krakowskiego oddziału GDDKiA Iwona Mikrut.

Dzisiaj grzeje: 1. TVP: Nie żyje wicepremier, był zakażony. Tragiczna wiadomość z zagranicy
2. Widzowie zupełnie nie zwrócili uwagi. Prowadząca "Dzień dobry TVN" straciła swój program
3. Polsat alarmuje, zacznie się w czwartek. Wyglądają jak śmieci, pod żadnym pozorem nie dotykaj

Na szczęście, remontowany odcinek drogi będzie można ominąć. Podróżujący do Krakowa i od Krakowa w kierunku Zakopanego będą mogli skorzystać z przejazdu tak zwaną starą Zakopianką przez centrum wioski Skomielna Biała. Wcześniej pisaliśmy o innym utrudnieniu dla wczasowiczów w słynnym mieście w Tatrach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Piątka dla zwierząt" uchwalona. Koniec ferm futrzarskich w Polsce, ale konkurencja nie śpi
  2. Wprowadzają wyczekiwany zakaz. Polska wieś jest wściekła, mieszkańcom grożą wysokie mandaty
  3. Przyłapali Martę Kaczyńską na plaży. Myślała, że nikt nie widzi
  4. Gucwińscy nagle zapadli się pod ziemię, media o nich milczą. Smutne, co się z nimi dzieje
  5. Mieszkańcy są zdruzgotani, staruszka z lalką bez oczu snuje się po lasach. Kiedy kogoś spotka zaczyna się robić dziwnie, aż ciarki chodzą
  6. Pamiętacie Bronkę z “Daleko od szosy”? Aktorka wreszcie zdradziła jedną z największych tajemnic serialu

Źródło: RMF24

Następny artykuł