gdzie spędziliście wakacjefot. pixabay.com/ Free-Photos

Gdzie spędzaliście wakacje w tym roku?

Wakacje w tym roku były inne niż do tej pory. Wiele osób zdecydowało się na pozostanie w kraju. Niektórzy postanowili się jednak nie ograniczać i postanowili wyjechać za granicę. Jak Wy spędziliście wakacje?

Wakacje przez pandemię koronawirusa różniły się od dotychczasowych. Funkcjonowanie utrudniły liczne restrykcje, które wprowadzono w celu zapewnienia bezpieczeństwa turystom. Niektórym jednak nie przeszkodziło to wykorzystać urlop w stu procentach.

Sanepid apeluje. Koronawirus w pociągu. Zagrożeni pasażerowie popularnej trasySanepid apeluje. Koronawirus w pociągu. Zagrożeni pasażerowie popularnej trasyCzytaj dalej

Jak spędziliście wakacje w tym roku?

Wielu Polaków zdecydowało się na pozostanie w kaju i skorzystanie z naszych rodzimych atrakcji turystycznych. Wielu mogło też skorzystać z bonu turystycznego, przygotowanego dla rodzin z dziećmi. Ogromną popularnością cieszyły się miejscowości nadmorskie, jak Mielno czy Kołobrzeg, ale również te na południu kraju - Karpacz i Zakopane.

Niektórzy turyści skuszeni atrakcyjnymi rabatami na bilety lotnicze zdecydowali się jednak wyjechać za granicę. Korzystając z okazji mogliśmy polecieć między innymi do Włoch, które co ciekawe były uznawane za jeden z bezpieczniejszych kierunków. Trzeba było jednak bardzo uważać, ponieważ w różnych krajach obowiązują różne zasady w związku z trwającą pandemią. Pod koniec sierpnia Polska powróciła również do zakazu lotów.

Dzisiaj grzeje: 1. Tylko najbliżsi wiedzieli. Choroba powoli wyniszczała Beatę Pawlikowską, wstrząsające wyznanie
2. "Wiadomości" nie dają za wygraną. Materiał na TVP Info mógł zdezorientować tysiące widzów?
3. Gigantyczne kłęby dymu, kolejne zastępy straży w drodze. Pożar jest bezlitosny, mamy nagranie

Polacy ecydowali się na spędzenie tegorocznego urlopu w bardzo różny sposób. Jedni woleli nie ryzykować lub po prostu zaoszczędzić i zostali w kraju, inni decydowali się jednak na wyjazd za granicę. Niezależnie od tego, jak zdecydowaliście się spędzić wakacje, mamy nadzieję, że były udane. Zachęcamy do podzielenia się wrażeniami w komentarzach pod postem na naszym Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kotka spotkała na spacerze małe wiewiórki, chwilę później została ich zastępczą matką. Jest wideo
  2. Dlaczego miód się nie psuje? Wyjaśniamy
  3. Doszło do dwóch wybuchów w nad polskim morzem. Co się dzieje?
  4. Fotopułapka złapała polskiego turystę. Robił wszystko tuż przed kamerą, wrzucili film do internetu
  5. Kupujesz ryby na obiad? Jeden gatunek omijaj szerokim łukiem, jest popularny wśród turystów nad morzem
  6. Szlachetny gest 9-letniego chłopca. Rozbił skarbonkę by ratować kotkę z wypadku, wielkie brawa

Następny artykuł