Wakacje księżniczki pod znakiem kul.Fot. Pixabay.com/Parentingupstream/zdjęcie poglądowe

Księżniczka miała wypadek na wakacjach. Niepokojąca wiadomość z Europy

Wakacje nawet w przypadku rodziny królewskiej mogą wymknąć się spod kontroli. O nieoczekiwanym zwrocie, ku nieprzewidzianym wypadkom przekonali się (koronowani) urlopowicze, którzy postawili w tym roku na hiszpańską Majorkę.

Wakacje dla tej rodziny stanęły pod znakiem nieoczekiwanego wypadku, który mógł przekreślić plany jednej z turystek. Jedna z najpopularniejszych członkiń rodziny królewskiej musiała przemierzać ulice Majorki o kulach.

Trzęsienie ziemi w Grecji. Wiadomość obiegła mediaTrzęsienie ziemi w Grecji. Wiadomość obiegła mediaCzytaj dalej

Wakacje z kulą

Jak informują dziennikarze Wirtualnej Polski, hiszpańska rodzina królewska w tym roku postawiła na wakacje z dala od Madrytu. Filip VI wraz z żoną Letizią Ortiz Rocasolaną i dwoma córkami wybrał się na Majorkę. Niestety, jedna z pociech pary najprawdopodobniej już na wyspie miała drobny wypadek.

Wakacje na Majorce przebiegały w rodzinie królewskiej dosyć spokojnie, do momentu, aż księżniczka Sofia, młodsza córka pary królewskiej, upadła najprawdopodobniej podczas spaceru po Pałacu Marivent. 13-letnia Sofia w towarzystwie rodziców i starszej o dwa lata Eleonory, spacerowała po stolicy wyspy już o kulach.

Jak swoje wakacje spędza rodzina królewska?

Według ustaleń portalu Royal Fashion, wypadek w Pałacu Marivent nie przekreślił planów wakacyjnych rodziny królewskiej. Dziewczynki z dużym zainteresowaniem miały zwiedzać miejsce narodzin XVIII-wiecznego zakonnika Junipero Serra w Petrze, a także centrum szkolno-wychowawcze Naum w Palma de Mallorca. Co ważne, wakacje rodziny mijały pod znakiem respektowania przepisów sanitarnych.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w hotelu przy plaży, 10 osób nie żyje, kilkanaście rannych. Wiadomość z zagranicy wywołuje łzy
2. Polak odnalazł wielki skarb sprzed tysięcy lat. Nie mógł się nadziwić temu, co zobaczył

Na zdjęciach rodziny widać, że wakacje spędzają zgodnie z obowiązującymi w Hiszpanii przepisami sanitarnymi. Na pierwszy rzut oka monarchowie nie mają większych problemów z pozowaniem do fotografii, a świadkowie spaceru nietypowych turystów chętnie korzystają z okazji do uściśnięcia dłoni i powiedzenia standardowego “Buenos días”.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka tragedia w rodzinie uwielbianego gwiazdora. Jego najbliższa osoba zmarła na koronawirusa, walczyła o życie przez długi czas
  2. Poważne niebezpieczeństwo nad Bałtykiem. Jest oficjalny komunikat, wszyscy wypoczywający powinni wiedzieć
  3. 600 osób na kwarantannie na Warmii i Mazurach. Dramatyczna sytuacja po jednym wydarzeniu
  4. Samolot uderzył w ziemię, wszyscy z pokładu nie żyją. Tragedia w Polsce
  5. Weszli na plażę w Świnoujściu i stanęli jak wryci. Niecodzienny widok
  6. 4-letnia dziewczynka kontra 6 głodnych pitbulli. Rodzice nie mieli nad nimi kontroli

Źródło: Royal Fashion/ Wirtualna Polska

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł