Wakacje w tym kraju to hitUnsplash / chriscurry92

Jaki kraj reprezentuje flaga na zdjęciu? Polacy uwielbają spędzać w nim wakacje

Wakacje w tym kraju to popularna forma wypoczynku wśród Polaków. Nic dziwnego, ponieważ miejsce oferuje wiele ciekawych atrakcji. Dodatkowo zawsze jest tam ciepło i słonecznie. Wiecie, do jakiego kraju należy flaga ze zdjęcia?

Wakacje w tym kraju to absolutny hit wielu biur podróży. Państwo oferuje gorące plaże oraz miasta, których historia i zabytki zachęcają do zwiedzania. Flaga tego kraju oddaje jego słoneczną aurę. Jej kolory to czerwony i żółty. Jednak symbolika jest inna. Wiecie o jaki kraj chodzi?

Nagle wprowadzili nowe obostrzenia na granicach z Polską i nie tylko. Jest potwierdzenie od naszego sąsiadaNagle wprowadzili nowe obostrzenia na granicach z Polską i nie tylko. Jest potwierdzenie od naszego sąsiadaCzytaj dalej

Wakacje w tym kraju to marzenie wielu turystów

Kraj, o którym mowa, to oczywiście Hiszpania. Flaga, którą widać na zdjęciu, zawiera dwa kolory - czerwony i żółty. Pierwszy z nich symbolizuje krew toreadora, a drugi - piasek z areny walki byków. Hiszpania bowiem słynnie z corridy. Jednak rozpoznawalna też jest ze względu na dużą ofertę dla turystów.

Kraj położony na półwyspie iberyjskim słynie z wielu plaż oraz nadmorskich miast. Costa Brava, Costa del Sol, Marbella i Benidorm to tylko niektóre z nich. Popularne są również Wyspy Kanaryjskie, a także Majorka.

Przemek Kossakowski miał już żonę. Wyciekła wielka tajemnica podróżnika, nigdy nie chciał o niej mówićPrzemek Kossakowski miał już żonę. Wyciekła wielka tajemnica podróżnika, nigdy nie chciał o niej mówićCzytaj dalej

Dwa najpopularniejsze hiszpańskie miasta to Madryt i Barcelona. Pierwsze z nich jest stolicą kraju. Można tam zobaczyć prawdziwą historię tego kraju. Mieszka tam bowiem rodzina królewska. Barcelona z kolei słynie z katedry Sagrada Familia.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazda TVP wywołała skandal w hotelu swoją bielizną. Patrzyli na nią wszyscy, trudno się dziwić
2. Tysiące Polaków ma go w swoich domach i traktuje za normę. Ale już niedługo będzie czekała ich surowa kara
3. Niebywałe, co robią Polacy, by obejść obostrzenia. Słowa właściciela hotelu powalają

Oba wcześniej wspomniane miasta przyciągają także fanów piłki nożnej. Stamtąd pochodzą jedne z najlepszych klubów, czyli Real Madryt oraz FC Barcelona. Stadiony tych drużyn również są miejscem odwiedzanym przez turystów.

Pilna wiadomość dla planujących weekendowe wyjazdy. Natura ogromnie wszystkich zaskoczyPilna wiadomość dla planujących weekendowe wyjazdy. Natura ogromnie wszystkich zaskoczyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna stworzył działający miecz świetlny. Fan Gwiezdnych Wojen popisał się niesamowitym wynalazkiem
  2. Przełomowy dokument UE. Realne wsparcie otrzymają tysiące Polaków
  3. W weekend pogoda nie będzie rozpieszczać. Nad Polskę zbliżą się front, który nie zachęci do podróżowania
  4. Ogłaszają weekendowy lockdown. Podali szczegóły. Za polską granicą podjęto decyzję
  5. Zrobili zdjęcie na wycieczce w górach. Nie mogli uwierzyć własnym oczom. Niewiarygodne
  6. Zostawiła niemowlę z kotem i wyszła tylko "na minutkę". Widok, jaki zastała po powrocie sprawił, że dech zaparło jej w piersi
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Źródło: Wikipedia

Następny artykuł