wakacjeFot. wikimedia.commons/dronepicr

Nowe połączenie wakacyjne z Polski. Wielu turystów bardzo się ucieszy

Wakacje w Polsce czy za granicą? Nieważne, bo wszędzie można polecieć samolotem. Nowe wygodne połączenia z polskiego lotniska ucieszą wielu turystów. Atrakcyjne kierunki w krótkim czasie to strzał w dziesiątkę.

Wakacje nad Morzem Bałtyckim lub Adriatyckim będą łatwiej dostępne dla mieszkańców Podkarpacia. Polskie Linie Lotnicze LOT otwierają nowe połączenia w najbliższym sezonie wakacyjnym z lotniska Rzeszów-Jasionka.

Zawaliła się ściana pensjonatu. Sekundy wcześniej w środku byli turyści [FILM]Zawaliła się ściana pensjonatu. Sekundy wcześniej w środku byli turyści [FILM]Czytaj dalej

Port lotniczy jest zlokalizowany jedynie 14 km od centrum Rzeszowa, co czyni podróż łatwą i wygodną. Polskie Linie Lotnicze chętnie korzystają z tej bazy i oferują najwięcej połączeń ze wszystkich przewoźników. Najczęściej realizowane są kursy do Warszawy, bo aż 37 tygodniowo. Popularne są też rejsy sezonowe do Nowego Jorku.

LOT podał informację o nowych wakacyjnych połączeniach do Gdańska i Zadaru, licząc na dalszą owocną współpracę z władzami województwa podkarpackiego.

- Jestem dumny, że LOT jest ważnym partnerem podróży prywatnych i służbowych zarówno dla Polaków, jak i pasażerów z całego świata. Cieszę się, że coraz więcej podróżnych z Podkarpacia gości na naszych pokładach. Tylko w 2019 r. na trasie do i z lotniska Rzeszów-Jasionka LOT wybrało ponad 232 tys. osób! Dziękuję za zaufanie! Mając na uwadze twarde dane, a także owocną współpracę z władzami Podkarpacia i lotniska możemy zaproponować kolejne połączenia dla mieszkańców regionu. Jestem przekonany, że zyskają szerokie uznanie - powiedział Rafał Milczarski, Prezes Zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT.

Rejsy do Gdańska i chorwackiego Zadaru z pewnością będą się cieszyły dużą popularnością. Popularne destynacje turystyczne są na wyciągnięcie ręki. Lot na trasie Rzeszów — Gdańsk trwa zaledwie 1 godzinę i 20 minut, a Rzeszów — Zadar 2 godziny.

Nad polskie morze polecimy już od 25 kwietnia, a rejsy zostaną zawieszone po 26 września. W każdą sobotę samoloty będą kursować według rozkładu:

 1. LO 3515 GDN-RZE 12:05-13:25
 2. LO 3516 RZE-GDN 13:55-15:20 (od 25 kwietnia do 23 maja)
 3. LO 3516 RZE-GDN 19:05-20:30 (od 30 maja do 19 września)

Do Zadaru będzie można latać od 30 maja do 19 września. W każdą sobotę odbędą się rejsy według rozkładu:

 1. LO 569 RZE-ZAD 13:55-15:55
 2. LO 570 ZAD-RZE 16:35-18:35

Lotnisko w Rzeszowie jest częścią projektu "Dolina Lotnicza", który ma na celu rozwój województwa. Przedsiębiorcy z branży lotniczej skupiają się w tym miejscu, tworząc wiele miejsc pracy. Za jego sprawą Podkarpacie stało się jednym z najszybciej rozwijających się regionów w Europie. Duży wpływ na ten sukces ma też wysoki poziom życia mieszkańców Rzeszowa oraz wysokiej klasy zabytki, które przyciągają turystów.

ZOBACZ TAKŻE:

 1. Małżeństwo zamarło, kiedy ujrzało nowo narodzone bliźnięta. Lekarze zaczęli przepraszać
 2. Niewinny żart przerodził się w tragedię. Nie żyje 22-letnia Sabrina
 3. Krzyki i panika na pokładzie samolotu. Wpadli w huragan, pilot 5 razy próbował lądować
 4. Nie tylko WizzAir z Polski. Nagrania samolotów walczących z huraganem wywołują ciarki, ale pilotom należą się brawa
 5. Będzie nowe województwo na południu Polski? Nie wszyscy się ucieszą, "temat jest w obiegu"
 6. Są już pierwsze ofiary i ogromne zniszczenia na terenie całej Polski. Jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domów

Źródło: Tanie loty

Następny artykuł