wakacje polacy skorzystająfot. pixabay.com/ nike159

Postawili wszystko na jedną kartę. Polacy w turystycznym raju mogą skorzystać

Wakacje w turystycznym raju stały się jeszcze bardziej atrakcyjne dzięki niestandardowej decyzji władz. Polacy będą mogli skorzystać, co dla wielu może okazać się kluczowe. Oferta może zaskoczyć wielu turystów.

Wakacje na Wyspach Kanaryjskich każdego roku przyciągały tłumy turystów, również z Polski. Przez trwającą epidemię koronawirusa archipelag musiał podjąć radykalne kroki, aby zachęcić przyjezdnych do spędzenia urlopu właśnie tam. Władze postawiły wszystko na jedną kartę.

Ewakuowali dziesiątki ludzi. Wszystko może runąć. Sytuacja jest niepokojąca w EuropieEwakuowali dziesiątki ludzi. Wszystko może runąć. Sytuacja jest niepokojąca w EuropieCzytaj dalej

Wakacje na Wyspach Kanaryjskich - władze wychodzą naprzeciw turystom

Władze Wysp Kanaryjskich aby zachęcić turystów do przyjazdu podjęły zaskakującą decyzję, kóra może przyciągnąć wielu przyjezdnych. Zdecydowano się zapewnić wszystkim podróżnym ubezpieczenie od skutków zachorowania na Covid-19. Umowa z ubezpieczycielem zacznie obowiązywać już w tym tygodniu.

Umowa z firmą ubezpieczeniową będzie obowiązywać przez rok. Gwarantuje pokrycie wszystkich kosztów związanych z leczeniem Covid-19 oraz pokrycie kosztów przedłużenia pobytu a także powrotu do domu w przypadku konieczności poddania się kwarantannie - wynika z informacji przekazanych przez telewizję publiczną RTVE.

Lokalne władze poinformowały, że ubezpieczenie obejmie tych turystów, którzy zachorują podczas pobytu na Wyspach Kanaryjskich i mogą z niego skorzystać zarówno krajowi jak i zagraniczni przyjezdni. W związku z tym okolicznośi zakażenia zostaną dokładnie zbadane, aby ustalić gdzie do niego doszło.

Dzisiaj grzeje: 1. Bezwstydne sceny na plaży nad Bałtykiem. Po wszystkim poszli na smażoną rybkę
2. Odzyskają swoje dawne emerytury. Świadczenia obniżono ponad 40 tys. osób

Minister ds. turystyki Wysp Kanaryjskich Yaiza Castilla poinformowała, że ta decyzja ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa i spokoju turystów, którzy planują spędzić tam wakacje. Archipelag jest jednym z najmniej dotkniętych przez pandemię regionów Hiszpanii - według danych ministerstwa zdrowia współczynnik zakażeń jest tam najniższy w całym kraju.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sprawca tragicznego wypadku na Tour de Pologne zabrał głos. Jego słowa łamią serce
  2. Lepiej wcześniej wypłacić gotówkę i zaplanować wydatki. Niebawem banki wdrożą ogromne zmiany, będzie drogo
  3. Rzecznik rządu zabiera głos. Chodzi o kwarantannę dla Polaków wracających z wakacji
  4. Niewiarygodne sceny w Zakopanem. Wszystko nagrali
  5. Grała o 125 tys. zł w Milionerach, miała pytanie turystyczne. Postawiła wszystko na jedną kartę
  6. 2 białe pieski doczekały się słodkich szczeniaków. Wszyscy zdębieli, kiedy zobaczyli ich kolor, jak to możliwe?

Źródło: Polsat News

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł