wakacje zdjęciafot. pixabay.com/ Free-Photos

Robicie zdjęcia na wakacjach? Piękna pamiątka z urlopu

Wakacje dobiegły już końca, ale wspomnienia pozostaną z nami na zawsze. Chociaż to lato różniło się od poprzednich, wielu będzie je wspominać mimo wszystko pozytywnie. Robiliście zdjęcia podczas urlopu?

Wakacje letnie dobiegły już końca, jednak będziemy je wspominać jeszcze bardzo długo. Chociaż przez pandemię koronawirusa wielu turystów musiało zmienić swoje plany, wielu uważa lato za udane. Zrobiliśie jakieś zdjęcia podczas urlopu?

Mamy potwierdzenie. Obowiązkowa kwarantanna dla Polaków od 5 października, przykre informacjeMamy potwierdzenie. Obowiązkowa kwarantanna dla Polaków od 5 października, przykre informacjeCzytaj dalej

Wakacje uwiecznione na zdjęciach

Podczas wakacji chcemy zobaczyć jak najwięcej, aby zgromadzić wspomnienia na lata. Niektórzy wciąż decydują się na zakup pamiątek, pocztówek czy magnesów. Najpopularniejszą formą uwieczniania chwili jest jednak fotografia. Robicie zdjęcia podczas urlopu?

Turyści w tym roku bardzo często decydowali się na pozostanie w kraju podczas urlopu. Polska oferuje bowiem wiele - mamy zarówno góry i morze, jeziora i wzgórza, miasta i wsie. Wszędzie możemy zrobić przepiękne zdjęcia, które zapewnią nam wspomnienia na lata. Wielu turystów dzieli się relacjami ze swoich podróży w mediach społecznościowych, przede wszystkim na Instagramie.

Dzisiaj grzeje: 1. TVN wydało oświadczenie ws. Doroty Gardias. Pogodynka zwiedziła całą Polskę, teraz walczy o życie
2. Człowiek Tadeusza Rydzyka nie wytrzymał. Wybrał się do Andrzeja Dudy, skończy się awanturą?
3. Już od jutra. Duże zmiany dla wyjeżdzających z Polski. Nagły zwrot akcji

Najczęściej fotografowanym obiektem na świecie jest Wieża Eiffla.Co ciekawe, zdjęcia budowli stanowią 10 procent wszystkich postów podróżniczych na Instagramie i aż 53 proc. wszystkich zdjęć z Paryża. Robiliście zdjęcia podczas tegorocznych wakacji? Dajcie znać w komentarzach pod postem na naszym Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandal w Watykanie. Franciszek łapie się za głowę. Na jaw wyszła druzgocąca prawda o turystycznym mieście
  2. Olbrzymie zmiany w PKP. Podróżnym opadły szczęki. Nikt się nie spodziewał
  3. Zdecydowali. Będą nowe obostrzenia, znaczący rygor w strefach żółtych i czerwonych w Polsce
  4. PKP właśnie ogłosiło. Pasażerowie łapią się za głowy
  5. Policja pilnie prosi o pomoc, ujawniła nagranie z monitoringu. Całe Tatry drżą z obaw
  6. Nagle do trumny na pogrzebie podeszła suczka. Niewiarygodne, co stało się po chwili

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł