Ustronie Morskie tragediaFot. Wikipedia.org/ Bogmis/CC BY-SA 3.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl

Tragedia w Ustroniu Morskim. Czarny scenariusz się spełnił, 19-latek nie żyje

Ustronie Morskie ma świetne kąpielisko, które uwielbiają turyści. Tym razem na plaży nie było jednak wesoło, za sprawą tragedii, która rozegrała się niedaleko brzegu. Młody mężczyzna nie żyje.

Ustronie Morskie w poniedziałek 6 lipca nie było odpowiednim miejscem do zażywania kąpieli morskiej. Na miejskiej plaży wywieszono czerwoną flagę, która oznacza zakaz wejścia do wody z powodu niesprzyjających warunków. Mimo to 19-latek poszedł popływać, co skończyło się tragicznie.

Dramatyczna relacja turystki z Ustronia. Mieszkała w ośrodku, w który uderzyła trąba powietrznaDramatyczna relacja turystki z Ustronia. Mieszkała w ośrodku, w który uderzyła trąba powietrznaCzytaj dalej

Młodego mieszkańca Słupska nie udało się uratować

Świadkowie zdarzenia poinformowali, że młody mężczyzna przez chwile był widziany w wodzie, a potem nagle zniknął. Ratownicy ruszyli w kierunku, gdzie ostatnio był widziany, by po kilku minutach wyciągnąć z wody ciało. Jak informuje portal e-kg.pl, po przetransportowaniu go na brzeg podjęto próbę reanimacji, która trwała 40 minut, lecz okazała się nieskuteczna.

Do zdarzenia doszło chwilę po godzinie 17. Na miejscu pojawił się śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz medycy. Ratownicy WOPR otrzymali więc wsparcie, lecz mimo to nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyźnie. 19-latek pochodził ze Słupska, a do Ustronia Morskiego przyjechał, by korzystać z uroków morza i plaży. Nad polskim morzem doszło też do nieprzyjemnego zdarzenia z udziałem ratownika, o czym pisaliśmy tutaj.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest nagranie trąby powietrznej w Ustroniu. Aż przechodzą ciarki
2. Oto jak zarobić nad Bałtykiem. Toaletowi biznesmeni windują ceny, zapłacisz nawet 15 złotych

Ustronie Morskie codziennie ratuje plażowiczów

O podobnym wydarzenie, które miało miejsce dzień wcześniej, poinformował portal kolobrzeg.naszemiasto.pl. Do ratowników dotarło zgłoszenie o kimś, kogo zauważono w wodzie, w okolicy molo, a kto mógł potrzebować pomocy. Ruszyli na pomoc i odnaleźli kobietę, która nie dawała oznak życia. Po długiej reanimacji w obecności ratowników medycznych i strażaków udało się przywrócić kobiecie czynności życiowe. Została zabrana do szpitala w stanie ciężkim.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany dziennikarz sportowy znalazł nową pracę. Z poprzedniej wyleciał po oskarżeniach o molestowanie
  2. W końcu, Jarosław Kaczyński niestety będzie musiał przeprosić. Zapadł prawomocny wyrok sądu, który go do tego zmusi
  3. Na skraju lasu znaleźli opuszczony dom. Widoku jego wnętrza nie zapomną do końca życia
  4. Koszmarny dramat w parku rozrywki. W Europie doszło do najgorszego, ratownicy nic nie mogli zrobić
  5. Tragedia, 147 osób nie żyje, w przyczynę trudno uwierzyć. Smutne wiadomości ze świata
  6. Golden retriver znalazł niecodzienną pracę w szpitalu. Jego pojawienie się wywołuje uśmiechy pacjentów

Źródło: kolobrzeg.naszemiasto.pl/ e-kg.pl

Następny artykuł