Ustka straż granicznaWikimedia Rakoon CC0

W Ustce zatrzymali turystę i poprosili o dokumenty. Zdrętwieli. Rozpoczęła się akcja

Ustka w okresie wakacyjnym jest popularnym miejscem wśród turystów - również tych zagranicznych. W tym czasie służby zwracają szczególną uwagę na zapewnienie wszystkim bezpieczeństwa. Podczas kontroli drogowej strażnicy poprosili przyjezdnego obcokrajowca o okazanie niezbędnych dokumentów. Po wylegitymowaniu się mężczyzna został natychmiast zatrzymany.

Ustka to popularne miejsce odwiedzane nie tylko przez polskich turystów. Jeden z przyjezdnych obcokrajowców został zatrzymany przez straż graniczną. Jak informują lokalne media, dokument, którym 42-letni mężczyzna wylegitymował się podczas kontroli drogowej, wzbudził podejrzenia służb. Funkcjonariusze przystąpili do dalszych procedur, które zakończyły się zatrzymaniem cudzoziemca. Teraz musi czekać na zakończenie czynności sądowych.

Szumowski wyjawił, gdzie zaostrzą restrykcje. Dotyczy tysięcy PolakówSzumowski wyjawił, gdzie zaostrzą restrykcje. Dotyczy tysięcy PolakówCzytaj dalej

Ustka również jest objęta nadzorem straży granicznej. Jedna z czynności zakończyła się niecodzienną sytuacją. Mężczyzna jadący samochodem osobowym miał przejść rutynowe procedury związane z kontrolą drogową. W trakcie legitymowania strażnicy nabrali jednak podejrzeń dotyczących autentyczności dokumentu okazanego przez 42-letniego cudzoziemca. Po dalszych działaniach przeprowadzonych już w placówce straży granicznej okazało się, że obawy były słuszne.

Ustka - zatrzymano cudzoziemca z podrobionymi dokumentami

Kontrola z 20 lipca w miejscowości Ustka skończyła się zatrzymaniem 42-letniego obcokrajowca. Podczas kontroli mężczyzna jadący bmw okazał dokumenty, które wzbudziły podejrzenia strażników. W trakcie czynności przeprowadzonych w placówce straży granicznej okazało się, że rumuńskie prawo jazdy, którym posługiwał się cudzoziemiec, jest sfałszowane. Funkcjonariusze mogli wykazać to dzięki specjalistycznemu urządzeniu. Wtedy postanowiono o zatrzymaniu kierowcy.

Nie podano informacji dotyczących tego, czy Ustka była miejscem docelowym cudzoziemca, czy obcokrajowiec jedynie przejeżdżał przez popularną miejscowość. Według lokalnych mediów 42-letni kierowca bmw jest obywatelem Mołdawii. Na czas wykonania czynności procesowych mężczyzna został zatrzymany. Sprawą zajmuje się placówka straży granicznej w Ustce. To kolejne zatrzymanie przyjezdnego, który posługiwał się sfałszowanym dokumentem. O podobnej sytuacji, która miała miejsce na poznańskim lotnisku, pisaliśmy w innym artykule.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat na polskim lotnisku. Uderzyli prosto w ziemię
2. Zakaz seniorów na weselach? Szykują się nowe wytyczne

Ustka to kolejne miejsce, w którym zatrzymano cudzoziemców ze sfałszowanymi dokumentami. Straż graniczna szczegółowo kontroluje osoby przyjeżdżające z innych krajów. Jednak jedna z kontroli na granicy polsko-ukraińskiej skończyła się dużym skandalem, który nagłośniła Polka jadąca Ukraińcami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rafał Trzaskowski spotkał się z Andrzejem Dudą, ale wszyscy patrzyli tylko na jego buty. ”Obciach”
  2. Tragiczne wiadomości z samego rana. Nie żyje legenda, przegrała z rakiem w wieku 55 lat
  3. Niebywałe nagranie Jacka Kurskiego sprzed 12 lat trafiło do sieci. Na spotkaniu nagle chwycił gitarę, ma talent?
  4. Strażnicy poprosili na polskim lotnisku turystów o dokumenty. Zaniemówili, gdy odkryli, co się dzieje
  5. Nie żyje młoda europejska gwiazda. Beztroska podróż zakończyła się dramatem
  6. Były nad wodą z dziećmi. Wezwano policję, skandal przechodzi ludzkie pojęcie
  7. Dziecko zostało samo z opiekunką, kiedy zaczęło krzyczeć. Kot rzucił się na pomoc

Źródło: ustka24.info

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł