Ustka ze sprawą nożownika.Fot. Wikipedia.org/Warszawska róg Szerokiej w Tomaszowie Mazowieckim/ CC0 (zdjęcie ilustracyjne)

W Ustce sieje postrach. Mieszkańcy i turyści mogą bać się o swoje życie. Policja robi, co może

Ustka może nie kojarzyć się z jednoznacznie bezpiecznym kurortem. Obecnie miejscowe służby rozpoczęły wzmożone dochodzenie, które ma na celu schwytanie niebezpiecznego nożownika. Jest już pierwszy poszkodowany.

Ustka - to tutaj miejscowe służby rozpoczęły akcję poszukiwawczą nożownika, który zaatakował młodego mężczyznę obecnie przebywającego na hospitalizacji w pobliskim szpitalu. Komenda już teraz podała pierwsze szczegóły dotyczące rysopisu sprawcy.

Wybuch wstrząsnął miastem na Pomorzu. Wiadomość obiegła mediaWybuch wstrząsnął miastem na Pomorzu. Wiadomość obiegła mediaCzytaj dalej

Ustka szuka nożownika

Według ustaleń portalu gp24.pl, cała Ustka szuka 37-letniego nożownika, który w piątek (15 sierpnia) zaatakował znajomego i zbiegł z miejsca zdarzenia. Obecnie 22-latek przebywa na obserwacji w szpitalu. Szczegóły napaści podali przedstawiciele miejscowej komendy policji.

Jak podają funkcjonariusze policji, w piątek w mieszkaniu przy ulicy Darłowskiej doszło do sprzeczki dwóch mężczyzn, po czym jeden z nich dźgnął drugiego nożem. Zgłoszenie wpłynęło na komendę około godziny 6:00. Na miejscu 22-latkowi udzielono pomocy i przewieziono do szpitala. Co ważne, już teraz Ustka usłyszała o szczegółowym stanie poszkodowanego.

Ustka: Trwa obława na 32-latka

Pomimo szybkiej interwencji lokalnego ratownictwa medycznego, na miejscu zdarzenia nadal widać ślady starcia. Według relacji gp24.pl, krew można dostrzec na elewacji budynku, klatce schodowej i w oknach mieszkania przy ulicy Darłowskiej. Teraz Ustka stała się miejscem kilkudniowej obławy na sprawcę, a sam 22-latek trafił na SOR w Słupsku. Co ciekawe, bliźniaczo podobną akcję rozpoczęły służby w ostatnich tygodniach czerwca w brytyjskim Reading.

Dzisiaj grzeje: 1. Pojawiła się nowa mutacja koronawirusa. Wbrew pozorom nie jest to jednak zła wiadomość
2. Nowe ognisko koronawirusa. Wiemy, gdzie zostało wykryte
3. Bolesne zderzenie z rzeczywistością. Przyszli emeryci będą musieli przeżyć za 30% swoich pensji

Jak podaje sierż. Jakub Bagiński, cytowany przez gp24.pl, Ustka już zna personalia sprawcy, jednak nadal trwają pracę nad zatrzymaniem podejrzanego. Równolegle poszkodowany przeszedł operację i jak deklaruje Marcin Prusak, rzecznik Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku - jest w dobrym stanie, a obrażenia nie zagrażają życiu, czy zdrowiu.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pojawiła się nowa nadzieja polskich skoków narciarskich. To siostrzeniec Adama Małysza
  2. Szumowski tuż po dymisji poszedł do Tadeusza Rydzyka. Zaskakująca postawa, zdobył się na pełną szczerość
  3. Ogłaszają alarm w mieście na polskiej granicy. Co się dzieje?
  4. Będą zmiany na polskiej granicy. Premier Morawiecki potwierdził
  5. Żywioł uderzył w Międzyzdroje. Nie miał litości, służby w akcji
  6. Zrobił z owczarka "żywy kłąb dredów", trzymał go na łańcuchu. Kiedy zapukali do jego drzwi, myślał, że mu się upiecze

Źródło: gp24.pl

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł