USA wielu rannychPixabay JerOme82

Są ofiary i wielu rannych. Wstrząsająca strzelanina w centrum handlowym. Z każdej strony padały strzały. Wielka panika w Kalifornii

USA: w sobotę w centrum logistycznym sieci handlowej doszło do strzelaniny. W budynku, w którym przebywało około 200 osób, wybuchła panika. Na miejscu zginęli ludzie. Potwierdzono również informacje o wielu rannych. Według zagranicznej stacji CNN policja otworzyła ogień w kierunku napastnika. Zgodnie z wiadomościami podawanymi przez media sprawca był pracownikiem sieci.

USA wciąż zmaga się z przestępstawmi z użyciem broni palnej. Zagraniczne media potwierdziły dramatyczne wiadomości. W centrum logistycznym sieci handlowej Walmart w sobotę doszło do strzelaniny. Po tym, jak mężczyzna otworzył ogień, w budynku, w którym przebywało 200 osób, wybuchła panika. Niestety na miejscu zginęli ludzie. Potwierdzono śmierć co najmniej 2 osób. W wyniku tragicznych wydarzeń ranne zostały 4 osoby. Według stacji CNN, funkcjonarisuze policji otworzyli ogień w kierunku napastnika.

Łzy same cisną się do oczu. Kilkuminutowy dramat trwał dla nich wieczność. Relacja mieszkańców po nawałnicy na PodkarpaciuŁzy same cisną się do oczu. Kilkuminutowy dramat trwał dla nich wieczność. Relacja mieszkańców po nawałnicy na PodkarpaciuCzytaj dalej

Do przerażających wydarzeń w USA doszło w sobotę. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna, który pojawił się w centrum logistycznym sieci handlowej Walmart, był byłym pracownikiem firmy. Napastnik miał zostać zwolniony z pracy w ubiegłym tygodniu. Zgodnie z relacją świadków oddał od 50 do 60 strzałów z broni półautomatycznej. Po tym, jak na miejscu pojawiła się policja, doszło do wymiany ognia. Według zagranicznej stacji CNN mężczyzna został postrzelony i trafił do szpitala. Nie wiadomo jednak, czy przeżył.

USA: co najmniej 2 ofiary śmiertelne w wyniku strzelaniny

To kolejna strzelanina w USA. Zgodnie z relacją zagranicznych mediów wszystko wskazuje na to, że mężczyzna, który w zeszlym tygodniu został zwolniony z pracy, pojawił się w centrum logistycznym sieci handlowej Walmart z bronią półautomatyczną. Sprawca miał staranować samochodem bramę wjazdową i następnie uderzyć w budynek, w którym wówczas znajdowało się około 200 osób. Chwilę później wybuchła panika po tym, jak mężczyzna otworzył ogień do pracowników.

Podczas sobotniej strzelaniny w USA zginęły co najmniej 2 osoby. Zagraniczne media potwierdziły również, że ranne zostały przynajmniej 4 osoby. Zdając relajcę z tego dramatycznego wydarzenia, jeden ze świadków przyznał, że usłyszał około 50 do 60 strzałów z broni półautomatycznej. Po tym, jak na miejscu pojawili się funkcjonariusze policji, doszło do wymiany ognia, która - jak relacjonuje stacja CNN - skończyła się postrzeleniem napastnika. Sprawca trafił do szpitala. Nie przekazano jednak informacji o tym, czy żyje.

Dzisiaj grzeje: 1. Wykryto plagę nad polskim morzem. Zamknięto uwielbiane kąpielisko, pierwszy raz w tym roku

2. Wybory prezydenckie 2020. Czym są wyniki exit poll?

Do tej tragedii doszło w mieście Red Bluff w północnej Kalifornii w USA. To kolejne dramatyczne wydarzenie z użyciem broni palnej, do którego doszło w Stanach Zjednoczonych. W jednym z naszych artykułów pisaliśmy również o skandalicznych słowach, jakie wypowiedzieć miał Donald Trump. Niedawno jeden z jego współpracowników opublikował książkę z szokującymi informacjami na temat prezydenta USA.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Lewandowska pokazała swój samochód. To wart fortunę postrach szos (FOTO)
  2. Na pewno przyjrzałeś się swojej karcie wyborczej? Już teraz wiemy, że w jednym mieście część głosów była nieważna
  3. Tysiące Polaków dostanie bilety 80% taniej. Już pewne, można rezerwować
  4. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestety
  5. Cejrowski posunie się do ostateczności. Powiedział wszystko, stracił cierpliwość do rządu
  6. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją

Źródło: Polskie Radio

Następny artykuł