USA 4 osoby nie żyjąFot. Pixabay.com/Arcaion

Umierał i nawet nie wiedział, że przed nim odszedł jego brat, siostra i mama. Wszystko przez jeden obiad, tragedia w USA

USA było miejscem ogromnego nieszczęścia. W jednej rodzinie zmarły w krótkim czasie aż 4 osoby. Wszystko przez jeden wspólny obiad, okropna tragedia.

USA odnotowuje kolejne przypadki zakażenia koronawirusem. WHO sugerowało już, że kraj ten może być trzecim ogniskiem pandemii, lecz uwagę mediów przyciągnęła jedna, szczególnie tragiczna sytuacja. Dotyczy ona rodziny Fusco z New Jersey.

Najpierw trzęsienie ziemi, a kilkanaście godzin później gigantyczny pożar. Porażające doniesienia z europejskiego krajuNajpierw trzęsienie ziemi, a kilkanaście godzin później gigantyczny pożar. Porażające doniesienia z europejskiego krajuCzytaj dalej

USA: tragiczny finał rodzinnego obiadu

Pierwsze informacje o tragedii przekazał kuzyn zmarłych, Roseann Paradiso Fodera. Zgodnie z jego słowami, pierwsza zmarła Rita, która była drugą ofiarą koronawirusa w New Jersey. Zrobiono jej testy, lecz nawet nie doczekała ich wyników. Tuż po niej zmarł jej brat Carmine, a po nim marka Grace. Wszyscy byli w izolacji. Po tych trzech tragediach zmarł również ostatni z rodziny, drugi syn Grace, Vincent. Nawet nie wiedział, że będzie czwartą ofiarą choroby w tej rodzinie.

Niestety na tym nie koniec złych wiadomości. W szpitalu wciąż jest jeszcze trójka spośród licznego rodzeństwa Grace. Jak podają media, stan dwójki z nich określany jest jako krytyczny. Około 20 krewnych znajduje się również na kwarantannie, czekając na wyniki testów.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne wiadomości z Chin, czekają na drugą falę zakażeń. Ogromne wyzwanie dla władz
2. W sklepie możesz mieć problem przy kasie. Mają prawo odmówić ci sprzedaży

Wszytko wskazuje na to, że do zarażenia doszło podczas rodzinnego, uroczystego obiadu. Miał on mieć miejsce 3 marca, a jeden z jego uczestników miał najprawdopodobniej kontakt z pierwszą ofiarą w tamtym regionie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo smutne. Wiadomo, co dzieje się z noworodkiem zmarłej 27-letniej Polki, która miała koronawirusa
  2. Gessler pojęła co Polacy robią podczas kwarantanny i nie wytrzymała. Ma upokarzające plany
  3. Polacy wylądowali w Warszawie. Na kwarantannę pojechali zwykłym PKP i transportem publicznym
  4. Koronawirus w autobusie PKS. Pasażerowie pilnie poszukiwani, zagrożonych kilkanaście kursów
  5. Pierwsza osoba na świecie dostała testowaną szczepionkę na koronawirusa. Wiadomo, kim jest
  6. Ogromny hejt na Roberta Lewandowskiego. Znany dziennikarz staje w obronie piłkarza

Źródło: Onet

Następny artykuł