usa okropny żart pasażera o koronawirusieFot. Unsplash.com/Waldemar Brandt/zdjęcie poglądowe

Karygodny żart pasażera w samolocie. Policja na pokładzie, turyści spanikowali

USA było miejscem karygodnej i oburzającej sytuacji. Jeden z pasażerów samolotu zażartował w okropny sposób, na pokład wkroczyła policja. Turyści byli przerażeni.

USA, podobnie jak niemalże cały świat, zmaga się z pandemią koronawirusa. Z tego powodu przewoźnicy wprowadzają bardzo surowe zasady podróży, do których stosować się muszą wszyscy turyści. Niestety niektórzy mają bardzo nieodpowiedzialne podejście, na co dowodem jest sytuacja, do której doszło w samolocie American Airlines lecącym na trasie Dallas-Nashville.

Pierwsza osoba na świecie dostała testowaną szczepionkę na koronawirusa. Wiadomo, kim jestPierwsza osoba na świecie dostała testowaną szczepionkę na koronawirusa. Wiadomo, kim jestCzytaj dalej

USA: okropny żart pasażera American Airlines

Lot miał trwać nieco ponad 2 godziny, jednak przez okropny żart jednego z pasażerów, maszyna wylądowała na miejscu 8 godzin później. Jak podają amerykańskie media, wszystko przez to, że mężczyzna najpierw nie chciał złożyć stolika przed startem, a następnie głośno stwierdził, że ma koronawirusa.

Na pokładzie wybuchła panika, turyści nie wiedzieli, czy słowa pasażera są prawdziwe. Na pokład wezwana została policja, a żartowniś wyprowadzony. Dopiero po jakimś czasie funkcjonariusze wrócili uspokoić pozostałe osoby na pokładzie, informując, że był to wyjątkowo nieudany żart, a zatrzymany nie jest chory. Część załogi stwierdziła, że po takiej sytuacji nie chce startować, ostatecznie więc lot został opóźniony o około 8 godzin.

Dzisiaj grzeje: 1. Koronawirus w autobusie PKS. Pasażerowie pilnie poszukiwani, zagrożonych kilkanaście kursów
2. Rząd ze specjalnym apelem do mieszkańców miast a także władz miejskich

Policja uspokoiła ludzi na pokładzie i zapewniła, że okropny żartowniś zostanie dotkliwie ukarany. Nie wiadomo, jakie dokładnie grożą mu konsekwencje, ale z pewnością odpowie za swoje bezmyślne czyny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jerzy Owsiak dostał SMS-a od ministra zdrowia podczas programu na żywo. Od razu przeczytał, dobitne słowa
  2. Lidl naraził wszystkich podczas epidemii koronawirusa? Niedowierzanie, nikt nie myślał o konsekwencjach
  3. Polacy wylądowali w Warszawie. Na kwarantannę pojechali zwykłym PKP i transportem publicznym
  4. 79 pociągów zawieszonych, nie wyjadą w trasy. PKP wprowadza wielkie zmiany z powodu koronawirusa
  5. Oburzająca sytuacja tuż obok Polski. "Imprezują i nie przejmują się żadnym wirusem"
  6. Epidemia zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje młody trener, miał całe życie przed sobą

Źródło: Tanie Loty

Następny artykuł