USA w żałobieFot. Pixabay.com/Arcaion

Prezydent w żałobie, nie żyje jego młodszy brat. Wiadomość ze świata wyciska łzy

USA : Donald Trump jest w żałobie po stracie swojego młodszego brata Roberta. Jego śmierć wstrząsnęła całym krajem, teraz wszyscy szukają przyczyny. W mediach pojawiają się szczątkowe informacje.

USA przeżywa żałobę wraz ze swoim prezydentem. Robert Trump zmarł w sobotę w nowojorskim szpitalu w wieku 71 lat. Donald wydał krótkie oświadczenie w tej sprawie, nie ujawniając jednak przyczyny zgonu. Przy bracie był już w piątek po południu, po czym przekazał dziennikarzom, że "przeżywa on ciężki czas". Niedawno także jego życie było zagrożone, podczas konferencji prasowej, na której padły strzały.

Dramatyczny rekord zakażeń na Pomorzu. Sytuacja jest naprawdę złaDramatyczny rekord zakażeń na Pomorzu. Sytuacja jest naprawdę złaCzytaj dalej

USA obiegły informacje o śmierci Roberta Trumpa

- Z ciężkim sercem informuję, że mój wspaniały brat, Robert, odszedł w spokoju dzisiejszej nocy. Był nie tylko moim bratem, ale najlepszym przyjacielem. Będzie mi go bardzo brakować, ale spotkamy się znowu. Jego pamięć pozostanie w moim sercu na zawsze. Robert, kocham Cię. Spoczywaj w spokoju - napisał Donald Trump.

Robert był najmłodszy z rodzeństwa Trumpów i utrzymywał bliskie kontakty ze swym starszym, 74-letnim bratem. Na co dzień zajmował się administrowaniem i kierowaniem inwestycjami w imperium nieruchomości rodziny Trumpów. W czerwcu tego roku Robert wystąpił przeciwko siostrzenicy prezydenta, Mary Trump w sądzie. Próbował zapobiec publikacji książki zatytułowanej "Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka świata". Książka miała ujawniać wiele kłopotliwych informacji o prezydencie.

Dzisiaj grzeje: 1. Samolot uderzył w ziemię, wszyscy z pokładu nie żyją. Tragedia w Polsce
2. Nad bankami i ich klientami zbierają się ciemne chmury. Po wakacjach dostaniesz mocno po kieszeni

Jak podawał "New York Post", Robert spędził w czerwcu ponad tydzień na oddziale intensywnej terapii nowojorskiego szpitala Mount Sinai na Manhattanie. Media niejednokrotnie informowały o ciężkiej chorobie Roberta Trumpa, lecz nigdy nie było jasne, o jaką chorobę chodzi. Jak wielokrotnie przyznawali przyjaciele rodziny i sam prezydent, Robert "jest znacznie bardziej cichy i spokojny niż ja".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Absolutny blamaż Wisły Kraków. Porażka z III-ligowcem podtrzymała kompromitującą passę (WIDEO)
  2. Katarzyna Dowbor jest nieuleczalnie chora. "Oko wychodziło mi w szypułkach, miałam wahania wagi"
  3. Zamykają nowe miejsca nad morzem. Klamka zapadła
  4. Nagrali turystów w akcji. Szczyt ignorancji i bezmyślności przekroczony
  5. Od dziś nowość w przemieszczaniu się po Polsce. Ważna wiadomość na wakacje
  6. Zobaczył uwięzionego psa w nagrzanym samochodzie. Wybił szybę toporem

Źródło: Onet

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł