USA potwórScreen/youtube/Pen News

Straszne znalezisko na plaży. Potwór wygląda okropnie, interweniowała policja [FILM]

USA stało się miejscem niesamowitego odkrycia. Na jednej z plaż znaleziono potwora. Wygląda ohydnie i groźnie, przerażeni ludzie zaczęli dzwonić na policję.

USA to niesamowity kraj, który zachęca do siebie turystów nie tylko widowiskowymi i nowoczesnymi atrakcjami, ale również dziką naturą. Parki narodowe, które możemy tam zwiedzać, są naprawdę przepiękne i mają wielu fanów. Przyroda bywa jednak czasem nieprzewidywalna i potrafi zaskoczyć.

Córka Martyny Wojciechowskiej straciła rękę. Mimo to tworzy wspaniałe rzeczy, mama z dumą chwali się w sieciCórka Martyny Wojciechowskiej straciła rękę. Mimo to tworzy wspaniałe rzeczy, mama z dumą chwali się w sieciCzytaj dalej

Tak się właśnie stało tym razem, gdy na plaży w Karolinie Północnej w USA, niedaleko miasta Charleston, znaleziono prawdziwego potwora. Ma dziwne ciało, wielkie zęby, nie ma oczu i nie przypomina żadnego stworzenia, które znamy.

Na plaży w USA odnaleziono potwora

Podczas spaceru z psem zwłoki tajemniczego stwora odnalazła mieszkanka miasta Charleston, Erika Constantine. Najpierw nie mogła uwierzyć w to, co widzi, a po chwili wyciągnęła telefon i postanowiła uwiecznić swoje znalezisko.

25-latka chwilę później poinformowała o całej sprawie policję, a nagranie opublikowała w internecie, gdzie odbiło się bardzo głośnym echem. Autorka miała nadzieję na to, że ktoś rozwiąże zagadkę i powie, co to za stworzenie, do tej pory jednak nikt nie ma konkretnego, racjonalnego pomysłu. Nad sprawą pracuje bezustannie policja współpracująca z naukowcami i profesorami z College od Charleston, na razie jednak nie przekazano żadnych, potwierdzonych informacji na temat znaleziska.

Chupacabra istnieje?

Od chwili opublikowania nagrania, policja interweniowała wielokrotnie - ludzie dzwonią na komisariaty i proszą o wyjaśnienia oraz uspokojenie, że potwór nie jest niebezpieczny i na pewno nikomu nic nie grozi. Wielu okolicznych mieszkańców boi się, że znalezisko może być zwłokami tzw. Chupacabry - to mityczne zwierzę, którego historię wiąże się z Portoryko, Meksykiem oraz południem USA.

Miał to być stwór, którego nazwa w dosłownym tłumaczeniu oznacza wysysacza kóz. Wzięło się to stąd, że choć istnienia tego stwora nigdy oficjalnie nie potwierdzono, miał on napadać na zwierzęta gospodarcze i wysysać z nich krew. Wielu ludzi twierdzi, że widziało takiego potwora na własne oczy, ich relacje i opisy jednak nie są spójne i rozsiane po ogromnym terenie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ślub 17-latka i 51-latki odbył się równo 18 lat temu. Tak dziś wyglądają, niesłychane
  2. Szukała pomocy przez dwa lata. Lekarze stwierdzili, że jest zbyt młoda na raka
  3. Młoda Polka zmarła w Chinach. Rodzina błaga o pomoc, sami nie mogą nic zrobić, są bezradni
  4. Pilny apel polskiej policji do turystów. Ogromne oszustwo, wielu zostało już bez pieniędzy
  5. Straszne znalezisko na plaży. Potwór wygląda okropnie, interweniowała policja [FILM]
  6. Choroba nie dała za wygraną, odszedł dzisiaj nad ranem. Nie żyje uwielbiany przez tysiące Polaków dziennikarz

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł