USA. Można tam latać bez wizytravelarchitects.pl (public domain)

Uważacie zniesienie wiz do USA dla Polaków za dobry pomysł?

USA to nie tylko najpotężniejszy kraj na świecie, ale także miejsce pełne atrakcji turystycznych. Wielu podróżników marzy o tym, aby odwiedzić Stany Zjednoczone. Od jakiegoś czasu jest to łatwiejsze, ponieważ zniesiono wizy turystyczne dla Polaków.

USA uważane jest za najpotężniejsze państwo na świecie. To, co się tam dzieje, ma wpływ na wszystkich ludzi. Jest ważne nie tylko pod względem politycznym, ale także kulturalnym. Powstają tam najpopularniejsze filmy, a amerykańscy artyści muzyczni wyznaczają trendy na całym globie.

Kancelaria prezydenta wydała oficjalne oświadczenie. Chodzi o stan nadzwyczajny w PolsceKancelaria prezydenta wydała oficjalne oświadczenie. Chodzi o stan nadzwyczajny w PolsceCzytaj dalej

Potęga Stanów Zjednoczonych tkwi także w turystyce. W tym potężnym kraju znajduje się wiele słynnych atrakcji. Ich zobaczenie to marzenie milionów ludzi. Polacy od jakiegoś czasu mają to ułatwione, ponieważ zniesiono dla nich wizy turystyczne. Uważacie, że to dobra decyzja?

Polacy nie potrzebują już wiz turystycznych do USA

Stany Zjednoczone kojarzą się głównie z wielkimi aglomeracjami i drapaczami chmur. Najsłynniejsze miasto w USA to Nowy Jork. Miasto to wywiera znaczący wpływ między innymi na światowy biznes, media, sztukę, modę oraz rozrywkę. Są tam także znane na całej planecie zabytki. To Statua Wolności, Central Park czy Times Square. W hali Madison Square Garden odbywają się koncerty największych gwiazd popkultury. Będąc w Nowym Jorku koniecznie trzeba odwiedzić też Manhattan, słynący z wysokich budynków.

Jednak USA proponuje także naturalne zabytki. Wszyscy znają Wielki Kanion Kolorado, czyli przełom rzeki Kolorado w stanie Arizona w USA przez Płaskowyż Kolorado. To miejsce jest największym dowodem ewolucji naszej planety. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj. Wycieczka do tego miejsca pozostaje w pamięci na całe życie.

Dzisiaj grzeje: 1. 20 osób nie żyje, prawdziwy dramat. Wszyscy jechali jednym autobusem do zagranicznej świątyni
2. B. premier pokazał prywatną wiadomość od Andrzeja Dudy. Prezydent raczej wolałby, aby nigdy nie wyciekła
3. Morawiecki potwierdził, możliwy stan wyjątkowy w Polsce. Wszystko zależy od jednego. Złe wieści dla Polaków i turystów

Uważacie, że umożliwienie Polakom podróżowania do Stanów Zjednoczonych bez wizy turystycznej to dobry pomysł? A może widzicie w tym jakieś wady? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tankował samochód, gdy podszedł do niego pies. Przeczytał napis na jego obroży i zdębiał
  2. "Jeden z dziesięciu": odpowiedzi, które przeszły do historii teleturnieju. Tadeusz Sznuk nie wiedział, jak zareagować
  3. Dorota Wellman wygadała się w programie na żywo, wszyscy słyszeli. Tylko najbliżsi wiedzieli, co robiła za granicą
  4. Smutne wieści o końcu epidemii, ekspert nie ma wątpliwości. Wielu będzie zdruzgotanych, zwłaszcza wielbiciele podróży
  5. Podczas lotu otworzył okienko w samolocie. Karygodny błąd
  6. Wstrząsające nagranie z monitoringu. Wyrzucił psy przy czyjejś posesji, samo patrzenie boli

Źródło: Wikipedia

Następny artykuł