usa niezwykłe znaleziskoScreen/youtube/Sheriff_Woody_PCT

Niewiarygodne odkrycie w Dolinie Śmierci. Ostatni raz był widziany 68 lat temu

USA przekazało zaskakujące informacje, których nikt się nie spodziewał. Dokonano tam przełomowego odkrycia, ostatni raz widziano go w 1952 roku, od tamtej pory uznawany był za zaginiony.

USA skrywa wiele tajemnic, jednak wyjaśnienia akurat tej nikt się nie spodziewał po tylu latach. Ostatni raz maszyna była widziana w 1952 roku, niespodziewanie jednak ją odnaleziono podczas trekkingu w Dolinie Śmierci. Szczęściarzami okazali się botanicy, którzy chcieli znaleźć tam coś zupełnie innego.

Szumowski wyjawił, jak będzie z maseczkami na wakacje i na plażach w Polsce. Dobitne słowaSzumowski wyjawił, jak będzie z maseczkami na wakacje i na plażach w Polsce. Dobitne słowaCzytaj dalej

USA: odkryto wrak, który zaginął w 1952 roku

Niespodziewanymi odkrywcami okazali się Matt Berger oraz grupa jego przyjaciół. W Dolinie Śmierci poszukiwali rzadkich gatunków roślin, jednak natrafili podczas swojego trekkingu na coś zupełnie innego - wrak samolotu, który ostatni raz widziany był 68 lat temu.

Dokładnie 24 stycznia 1952 roku SA-16 Albatross wyleciał z Mountain Home w Idaho, a jego celem było San Diego w Kalifornii. Jak podają źródła, wykonywał tajną misję, związaną w jakiś sposób z działaniami wdrażanymi podczas zimnej wojny. Należał do 580. dywizjonu zaopatrzenia powietrznego, który uważa się za jednostkę lotniczą Centralnej Agencji Wywiadowczej. Wiadomo, że w czasie lotu nagle lewy silnik samolotu się zapalił, przez co maszyna zaczęła spadać, do tej pory nie wiadomo, co było przyczyną tego zdarzenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Żywioł uderzył w Polskę z ogromną mocą. Zniszczenia i straty są wielkie
2. WHO komentuje niepokojące doniesienia. U ozdrowieńców wykrywa się ponownie obecność koronawirusa

Na jego pokładzie znajdowało się 6 osób, które zdążyły się ewakuować i wylądować na spadochronach ok. 20 km od Furnace Creek. Pusta maszyna uderzyła we wzgórze Panamint Mountians. Od tamtego czasu nikt nie wiedział, jakie było jej dokładne położenie, aż do teraz nikomu nie udało się jej odnaleźć. Zdecydowanie utrudniał to bezlitosny klimat Doliny Śmierci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kiedy otwarcie salonów fryzjerskich i restauracji? Szumowski zdradził ważne szczegóły, dobra i zła wiadomość
  2. Koń ciągnący dorożkę przewrócił się, umarł. Dorożkarz z Krakowa usłyszał zarzuty
  3. Niebezpieczeństwo w jednej części Polski. Trzeba bardzo uważać podczas spaceru
  4. Władze szukają setek ludzi. 29-latek jednej nocy zaraził co najmniej 50 osób, dramatyczne informacje ze świata
  5. Szumowski zdradził, na jakim etapie pandemii jest Polska. Jego słowa zadziwiają
  6. Anna Lewandowska nie próżnowała podczas kwarantanny. Trenerka napisała książkę (FOTO)

Źródło: Onet

Następny artykuł