usa dramat na baby showerFot. pixabay.com/ gryzoon

Zorganizowali imprezę, wszystko wymknęło się spod kontroli. Dramat w USA

USA było miejscem, gdzie po imprezie doszło do dramatycznych scen. Wszystko wymknęło się spod kontroli, organizatorzy mogą ponieść bardzo poważne konsekwencje. Doszło do zniszczenia ogromnego terenu w wyniku pożaru wywołanego przez nieodpowiedzialne zachowanie organizatorów.

USA było miejscem ogromnego pożaru, który pochłonął kilka tysięcy akrów terenu. Wszystko przez imprezę, która w pewnym momencie wymknęła się spod kontroli. Organizatorom grozi olbrzymia kara za doprowadzenie do dramatu.

Samolot zapalił się podczas lotu. Chwile grozy. Jest nagranie. Zagraniczny horror pasażerówSamolot zapalił się podczas lotu. Chwile grozy. Jest nagranie. Zagraniczny horror pasażerówCzytaj dalej

USA: pożar na baby shower

Według lokalnych urzędników jedną z przyczyn pożarów w hrabstwie El Dorado, gdzie ogień pochłonął ok. 7 tys. akrów, było organizowane w okolicy baby shower, czyli impreza organizowana w celu ogłoszenia płci spodziewanego dziecka. Jak podaje Kalifornijski Departament Leśnictwa i Ochrony Przeciwpożarowej (Cal Fire) ogień wywołały używane na nim urządzenia pirotechniczne.

Organizatorzy imprezy moą ponieść olbrzymie konsekwencje - jak podaje rzecznik Cal Fire Bennet Milloy, odszkodowanie może sięgnąć milionów dolarów. Dodał, że podczas wybuchu pożaru uczestnicy byli na miejscu zdarzenia. Poinformował również, że przyczyna jest znana dzięki zamontowanym na miejscu kamerom monitoringu. Zwrócił uwagę, że przy suchej i gorącej pogodzie naprawdę niewiele potrzeba, aby wybuchł pożar.

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
2. "Wiadomości" TVP szczują na kolejną organizację? Wydanie, jakiego jeszcze nie było

Telewizja BBC przypomniała przy okazji o podobnej imprezie w Arizonie zorganizowanej w 2017 roku, kiedy pożar pochłonął ok. 45 tys. akrów terenu. Organizator otrzymał wówczas wezwanie do zapłaty odszkodowania w wysokości 8 mln dolarów. Z kolei w Europie wprowadzono nowe ograniczenia, które dotyczą przede wszystkim wesel i komunii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wstrząsające wideo z polskiej wsi. 10-latki robiły okropne rzeczy kotu, wszystko nagrały
  2. Mumia przemówiła. Archeologowie odtworzyli głos człowieka sprzed 3 tysięcy lat
  3. Przyszedł pod szkołę i wyciągnął broń. Uczeń w krytycznym stanie. Tragiczne wieści z zagranicy
  4. Przyszły wypocząć w parku wodnym. Przeżyły horror. Uciekały, gdzie pieprz rośnie
  5. Hit. Kierowcy nie wiedzieli, co robić. Nagranie podbiło internet
  6. Husky rzucił się na kobietę w samym bikini. Plażowicze nie mogli oderwać wzroku, jest wideo

Źródło: TVP Info

Następny artykuł